Materac okrągły średnicy 120 cm i grubości 5, 4 lub 10 cm

260,00 
Dostawa do 24 godzin
Ocena: 0 na 6

Materac okrągły o średnicy 120 cm, i grubosci 4cm, 5cm, 10cm  Dziura na rurę w środku materaca.   

ŚREDNICA NAJCZĘSCIEJ WYBIERANA PRZEZ KLIENTÓW Materace o średnciy 120 cm sa wystarczające do ćwiczeń w domu. czasami mozna spotkać oferte na materace o średnicy 100 cm, Pamiętaj jednak że jest to tylko 50 cm ochrony od rury. 

NIE UKRYWAMY TWARDOSCI PIANEK -wiesz co kupujeszWiemy jak ważna jest informacja odnośnie twardosci (gęstości) pianek. W końcu to gąbka która znajduję się w środku materaca stanowi główną ochronę Twojego ciała. Część producentów nie pisze twardosci, gdyż wykorzystują ta tańszą t-20. My natomiast dajemy wybór. Czym jest gęstość gąbki ? Jest to ilosc materiału zużyta na m3. czyli T-35, czyli 35 kg na m3. Im miecej gąbki na m3 tym materac jest twardszy, a tym samym dłużej żywotny, przez co droższy. Gąbka t-35 możę spełniac swoją FUNKCJĘ NAWET PRZEZ 8 LAT. Pianka t-35 to gabka najlpesza z gąbek poliuretanowych, twardsze pianki to pianki wtórnie spienione i maja oznaczenia R

SZYBKI CZAS REALIZACJI- Zazwyczaj wykonujemy materace do 3 dni roboczych gdyż jesteśmy producentem, wiec nie korzystamy z pośredników, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, wieć jeżeli chcesz mieć kilka kolorów na materacu, po prostu napisz do nas

POKRYCIE WODOODPORNE- łatwozmywalne -skaj jest materiałem który nie przepuszcza wody. Skaj to PCV (czyli polichlorek winylu) naniesiony na podkład z tkaniny. Skaj przypomina wylaną na materiał gume, jest lekko rozciągliwy, ale przez to wodoodporny, więc bardzo łatwy w utrzymaniu.

RZEPY OD SPODU MATERACA- nie haczą włosów, Kilka lat temu zmieniliśmy sposób łączenia i umiejscowienie rzep, ponieważ klienci skarżyli się że rzepy bezpośrednio łączące dwie połowki materaca haczą włosy. Wyeliminowaliśmy ten element wszywając rzepy od spodu materaca, co spowodowało dodatkowo że rzep jest trwalszy i ma dłuższą żywotność.

WYMIENNE POKROWCE - Pokrowiec jest częścią materaca która jest najszybciej zużywalną. Kiedy Pianka wytrzymuje 8 lat, pokrowce zużywają się po około 3-4 latach. W skład pokrowca nie tylko wchodzi skaj, ale też rzepy. Od intensywnego łączenia i rozłączania połówek materaca normalnym zjawiskiem jest że rzepy po pewnym czasie zaczynają się mechacić i mają słabszą przyczepność, bez względu na to jak dobrej firmy one są. 

MATERAC DO AERIAL- jeżeli materac ma służyc wyłącznie bezpieczeństwu podczas ćwiczeń na szarfie czy kole i nie zależy Ci na tym aby była dziura na środoku materaca na rure, wystarczy że napiszesz taką uwagę w wiadomości przy zamówieniu.

Wszystkie produkty drobne z wyjątkiem materacy, kół i rur, czyli produktów gabarytowych 

Paczka w ruchu 8 zł 

Paczkomat -13 zł 

Kurier DPD 15 zł 

Kurier GLS 16 zł 

Koła, rury składane, materace.

  DPD GLS
1 szt 20 zł 20 zł
2 szt 35 zł 40 zł
3 szt 45 zł 60 zł
4 szt. 60 zł 80 zł

Drobne przedmioty dołączamy do gabarytowych produktów wtedy koszt wysyłki jest tylko za produkt gabarytowy. Jeżeli drobnych produktów jest więcej i nie możemy wysłac ich w jednej paczce wtedy koszt wysyłki sie zwiększy. 

POBRANIE + 4 zł 

__________________________________________________________________
Dłużyca- rury z ciete pod wymiar z jednego kawałka 

do 2,5m -50 zł
do 4 m - 150 zł 

POBRANIE- brak możliwości

___________________________________________________________________

Prosimy o kontakt w przypadku zakupu:

  • 2 rur M-poleUP dłużycowych lub większej ilości
  • 4 produktów gabarytowych lub większej ilości
  • w przypadku zakupu większej ilości drobnych produktów jeżeli cena wysyłki będzie nieadekwatnie wysoka
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz także