HAMAKI / SZARFY AERIAL

Sposób na piękną sylwetkę – aerial joga!

Lubisz uczucie odprężenia, jakie towarzyszy Ci w savasanie po zakończonej praktyce jogi? Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i wybierz akcesoria do samodzielnej praktyki w domu jogi aerial! Wystarczy odpowiedni hamak do jogi (yoga silk) i możesz cieszyć się nowym wymiarem dobrze znanych asan. Zobacz, jak praktyka w powietrzu doskonale działa na Twoje ciało i umysł. To właśnie joga! Hamaki z wytrzymałych materiałów są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Aerial joga – hamaki do Twojego domu

Znajdziesz u nas produkty, dzięki którym będziesz mogła świadomie i bezpiecznie wykonywać asany jogi aerial: hamaki i szarfy, a także materace asekurujące. Wybierz własny hamak do aerial yogi wraz z zestawem do mocowania. Przekonaj się, jak Twoja praktyka staje się bardziej wymagająca i ciesz się korzyściami, jakie zapewnia joga. Hamak rozwieszony w salonie prezentuje się bardzo ciekawie. Możesz również wybrać szarfy z wytrzymałego nylonu w ulubionych kolorach.  

Piękna akrobatyka powietrzna z akcesoriami

Akrobatyka to piękna dziedzina sportu, która kształtuje całe ciało i wspiera dążenie do pięknej sylwetki. W sklepie internetowym M-pole czekają na Ciebie aerial silks – chusty i szarfy wraz z zestawem do mocowania, które urozmaicą Twoje codzienne treningi.

Wsparcie i pomoc w wyborze akcesoriów

W M-pole odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać najlepszy hamak. Joga aerial to wspaniała praktyka, która wzmocni Twoje ciało i zapewni ukojenie dla umysłu. Prowadzisz szkołę jogi? Chcesz rozszerzyć swoją ofertę i zdobyć nowych uczniów? Z produktami M-pole to możliwe – sprawdź naszą ofertę dla firm i wyposaż swoją szkołę w nowoczesne akcesoria do praktyki aerial jogi!