Oferta dla firm / DROPSHIPPING

Kiedy planujesz otworzyć szkołę ... zadzwoń, zapytaj o rabat.

Potrzebujesz rur, materacy czy kół? Napisz do nas, lub zadzwoń tel 791870977. W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje sprzętu sportoweg w zależności od Twoich możliwości lokalowych, potrzeb oraz przeznaczonego budżetu. Jesteśmy producentem, więc nie narzucamy dodatkowej marży na swoje produkty, ale też możemy znacznie obniżyć dla Ciebie ceny. 

W ofercie posiadamy asortyment firmy Pole4you. Jest to rosyjska firma która dostarcza nietypowe rozwiązania takie jak: 

 • Rury plenerowe wkręcane w ziemie czyli Summer pole. Idealne pod sesje w plenerze ale też na zajęcia grupowe na plaży w lesie, na łące czy w parku. Rury Summer pole pozyczamy za drobną opłatą. 
 • Rury z szybkim montażem kiedy potrzebujesz szybko zdemontowac rury, aby twoja sala była wielofukcyjna. 


   
 • Rury z opcją szybkiej zmiany trybu spin - statyk za pomoca wyciąganego pinu a nie śrubki. Przy dużej ilości rur na sali oszczędza sporo czasu. Wszystkie rury firmy Pole4you mają tę opcję. 


   
 • Linowe systemy montażowe - Kiedy sala jest bardzo wysoka, lub scena nie posiada w ogole sufitu, wtedy taka opcja montażu jest najtańszym i najlepszym rozwiązaniem. System ten pasuje do wszstkich rur Pole4you składanych i jednoczęsciowych. Możesz z powodzeniem z sali przenieść się w plener ( minimalna wysokość rury do 3m)

 • Rury sceniczne - pełen zestaw z dwoma wmacnianymi rurami gotowy do zamontowania na scenie, w plenerze, czy na wysokiej hali 

 • ​Klasyczne rury składane i jednoczęściowe nieprzykrecaane do podłogi i sufitu. 
Mają również dużo ciekawych rozwiązań niedostępnych jeszcze w naszym kraju:

 • Rurę - wahadło (aerial flying pole), rura przytwierdzona tylko do podłogi, na górze natomiast zaczepiona na lince pod sufitem
 • Koło w rurze, czyli pole hoop. W rurach składanych zamiast przedłużki wkręcasz przedłużkę z kołem.
 • Rura do wody, czyli aqua pole

Jeżeli brakuje Ci jakiegoś rozwiązania to napisz do nas a na pewno coś zaproponujemy. 


Ponieważ sklep powstał z pasji do pole dance, a właścielka zaczynała w 2011 roku od założenia i prowadzenia własnej szkoły w Rzeszowie to z pewnością pomoże Tobie nie tylko w wyborze sprzętu i kwestiach technicznych, ale też doradzi w innych sprawach związanych z prowadzeniem, czy organizacją studia. Lepiej uczyć się na cudzych błędach, prawda? ;)

Dotychczas z powodzeniem szukaliśmy rozwiązań na nietypowe sufity, oraz wykonywaliśmy konstrukcje do rur i sprzętu aerial. Zapraszamy do kontaktu, razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.


 

Kiedy prowadzisz sklep, lub studio i chcesz sprzedawać sprzęt M-pole

Odsprzedaż sprzętu może stać się Twoim dodatkowym dochodem. Napisz do nas a stworzymy Tobie konto przypisując indywidualne rabaty. Dzięki temu Ty będziesz mogła kupować produkty taniej i odsprzedawać je po cenach regularnych. Lub zamawiać bezpośrednio do Twoich odbiorców po zrabatowanych automatycznie cenach. 
Napisz do nas a otrzymasz oferte sklep@m-poledance.pl

​Ten rodzaj sprzedazy fukcjonuje pod nazwą DROPSHIPPIG. Współpracujemy w ten sposób z większymi sklepami zagranicznymi w zakresie sprzedaży materacy. Jednak w Twoim przypadku może być to odsprzedaż pojedynczych sztuk materacy, rury czy kół aerial. 

Jak to wygląda w praktyce? 
Klient potrzebuje sprzętu, ponieważ chce dodatkowo ćwiczyć w domu. Dla klienta jesteś specjalistą więc to od Ciebie w pierwszej kolejności będzie chciał zasięgnąć informacji.
Na tym etapie możesz zaoferować mu sprzedaż sprzętu który wyślemy bezpośrednio do niego do domu. Przyjmujesz zamówienie od swojego klienta, składasz zamówienie u nas w sklepie, wpisujesz jego adres dostawy, opłacasz, zamówienie wysyłamy do klienta. 

Kiedy chcesz zamówić większą ilość sprzętu, magnezji czy akcesoriów czyli ZAMÓWIA HURTOWE również dla osób indywidualnych nie posiadających firmy. 

Nie mamy sztywnych cen, wszystkich bez wyjątku zapraszamy do negocjacji. Nie musisz mieć firmy, nawet jeżeli chcesz z koleżankami zamówić większą ilośc magnzeji to po prostu napisz nam wiadomość lub zadzwoń tel 791870977
Im większe zamówienie złożysz tym większy rabat dostaniesz. W M-pole pracują ludzie z taką samą pasją jak Twoja ;)