Oferta dla firm / DROPSHIPPING

Masz sklep lub szkołę i chcesz sprzedawać nasze produkty?  


Jesteśmy producentem sprzętu pole dance. Dostarczamy produkty M-pole do największych sklepów w Europie. Nasze główne produkty to: 
- Materace pole dance i aerial 
- Rury jednoczęsciowe FAST POLE - do szybkiego demontarzu do wysokości 4 metrów 
- Rury Summer pole i Stage czyli rury z podestem 
- Koła aerial hoop 
- Fy Grip 

Mamy dwa rodzaje wspólpracy 
1. Dropshipping 
Nie masz produktów na magazynie. Klient składa zamówienie u Ciebie, ty zamawiasz od nas, a my wysyłamy bezposrednio do Twojego klienta. 
2. Zamawiasz paletę towaru do Ciebie na sklep lub magazyn i wysyłasz od razu kiedy klient złoży u Ciebie zamówienie. 

Sprawdź które rozwiązanie będzie lepsze dla Ciebie, napisz do nas a wyślemy Tobie cennik. 
sklep@m-poledance.pl
Shop@m-pole.pl 
+48791870977

 

Jeżeli planujesz otworzyć szkołe pole dance lub aerial, albo wprowadzić dodatkowe zajęcia do fitness klubu ... zadzwoń, zapytaj o ofertę. 

Potrzebujesz rur, materacy czy kół? Napisz do nas, lub zadzwoń tel 791870977. W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje sprzętu sportoweg w zależności od Twoich możliwości lokalowych, potrzeb oraz przeznaczonego budżetu.

Najczęsciej wybieranym modelem rur do szkół są rury FAST POLE, czyli rury szybkodemontowalne do wysokości 4 metrów. Wybierając rury Fast Pole nie ograniczasz się tylko do zajęć pole dance na jednej sali. szybko demontujac rury (15 sekund/rurę) możesz prowadzic na tej samej sali również inne zajęcia. 

Rury fast pole sa w 100 % bezieczne przez to ze posiadają na stałe przykręconą podstawę do podłogi ja i sufitu. Jeżeli inna firma powie Ci że się nie da to wróć do nas. My to ogarniemy.  

Rury Fast Pole posiadają szybką zmianę trybu spin statyk za pomocą wyciąganego pinu,a nie śrubki. Przy dużej ilości rur na sali oszczędza sporo czasu. 

 

Ponieważ sklep powstał z pasji do pole dance, a właścielka zaczynała w 2011 roku od założenia i prowadzenia własnej szkoły w Rzeszowie to z pewnością pomoże Tobie nie tylko w wyborze sprzętu i kwestiach technicznych, ale też doradzi w innych sprawach związanych z prowadzeniem, czy organizacją studia. Lepiej uczyć się na cudzych błędach, prawda? ;)

Dotychczas z powodzeniem szukaliśmy rozwiązań na nietypowe sufity, oraz wykonywaliśmy konstrukcje do rur i sprzętu aerial. Zapraszamy do kontaktu, razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Ile rur zmieści się u  Ciebie na sali, w jaki sposób mogą być rozstawione? 
Wyslij nam wymiary pomieszczenia, zaznacz w którym miejscu mają być lustra, ewentualne słupy, dołącz zdjęcia, a zaproponujemy optymalne i maksymalne rozstawienie rur. Wyslij maila, a pomożemy ;)  sklep@m-poledance.pl

 

 

Montaż rur na zawodach. 
Mamy spcecjalnie przygotowane rury zawodnicze w dwóch wysokociach 350 cm i 420 cm, średnica 42.  Dostarczamy je na zawody z całym kompletem sprzętu potrzebnego do zamontowania, lub przywozimy je i montujemy sami. 
Do tej pory nasze rury zawodnicze występowały na 

  • Pole Art Polska Gdańsk 2019, 2020  
  • Pole Art Experience Opole 2019  
  • Ogólnopolskie Zawody Pinup Pole Dance Studio Bydgoszcz 2019, 2020, 2022, oraz 2023