Oferta dla firm / DROPSHIPPING

Kiedy planujesz otworzyć szkołę ... zadzwoń, zapytaj o rabat.

Potrzebujesz rur, materacy czy kół? Napisz do nas, lub zadzwoń tel 791870977. W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje sprzętu sportoweg w zależności od Twoich możliwości lokalowych, potrzeb oraz przeznaczonego budżetu. Jesteśmy producentem, więc nie narzucamy dodatkowej marży na swoje produkty jak robią to inni dystrybutorzy, ale też możemy znacznie obniżyć dla Ciebie ceny. 

Ponieważ sklep powstał z pasji do pole dance, a właścielka zaczynała w 2011 roku od założenia i prowadzenia własnej szkoły w Rzeszowie to z pewnością pomoże Tobie nie tylko w wyborze sprzętu i kwestiach technicznych, ale też doradzi w innych sprawach związanych z prowadzeniem, czy organizacją studia. Lepiej uczyć się na cudzych błędach, prawda? ;)

Dotychczas z powodzeniem szukaliśmy rozwiązań na nietypowe sufity, oraz wykonywaliśmy konstrukcje do rur i sprzętu aerial. Zapraszamy do kontaktu, razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.


 

Kiedy prowadzisz sklep, lub studio i chcesz sprzedawać sprzęt M-pole

Odsprzedaż sprzętu może stać się Twoim dodatkowym dochodem oprócz usług. Są dwie możliwości.

  1. Sprzedajesz sprzęt który fizycznie posiadasz u siebie w szkole (np. magnezje) jest to o tyle dobre rozwiązanie że klient kupuje ten towar i ma go w ręakach od razu, nie musi na niego czekać.  Jednak ten rodzaj sprzedaży wiąże się z tym, że Ty musisz wczesniej ten towar posiadać u siebie. Co prawda magnezja nie wymaga "zamrożenia" dużego kapitału, jednka w przyapadku kół czy rur, jest to już poważniejsza inwestycja. Dlatego druga ocja jest sprzedaż na zasadzie....
  2. DROPSHIPPIG. Współpracujemy w ten sposób z większymi sklepami zagranicznymi w zakresie sprzedaży materacy. Jednak w Twoim przypadku może być to odsprzedaż pojedynczych sztuk materacy, rury czy kół aerial. 
    Jak to wygląda w praktyce? 
    Klient potrzebuje sprzętu, ponieważ chce dodatkowo ćwiczyć w domu. Dla klienta jesteś specjalistą więc to od Ciebie w pierwszej kolejności będzie chciał zasięgnąć informacji.
    Na tym etapie możesz zaoferować mu sprzedaż sprzętu który wyślemy bezpośrednio do niego do domu. Przyjmujesz zamówienie, składasz zamówienie u nas w sklepie, opłacasz. Po zrealizowanym zamówieniu Tobie zostaje (wcześniej ustalona między nami prowizja).

Kiedy chcesz zamówić większą ilość sprzętu, magnezji czy akcesoriów czyli ZAMÓWIA HURTOWE również dla osób indywidualnych nie posiadających firmy. 

Nie mamy sztywnych cen, wszystkich bez wyjątku zapraszamy do negocjacji. Nie musisz mieć firmy, nawet jeżeli chcesz z koleżankami zamówić większą ilośc magnzeji to po prostu napisz nam wiadomość lub zadzwoń tel 791870977
Im większe zamówienie złożysz tym większy rabat dostaniesz. W M-pole pracują ludzie z taką samą pasją jak Twoja ;)