Oferta dla firm / DROPSHIPPING

Kiedy planujesz otworzyć szkołę ... zadzwoń, zapytaj o rabat.

Potrzebujesz rur, materacy czy kół? Napisz do nas, lub zadzwoń tel 791870977. W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje sprzętu sportoweg w zależności od Twoich możliwości lokalowych, potrzeb oraz przeznaczonego budżetu. Jesteśmy producentem, więc nie narzucamy dodatkowej marży na swoje produkty, ale też możemy znacznie obniżyć dla Ciebie ceny. 
 

  • Najczęsciej wybieranym modelem rur do szkół są rury FAST POLE, czyli rury szybkodemontowalne rury do wysokości 4 metrów. Sprawdzają sie kiedy potrzebujesz w szybki sposób z sali pole dance zrobić sale fitness bez rur. Rury z szybkim montażem 

Rury Fast Pole posiadają szybką zmianę trybu spin statyk za pomocą wyciąganego pinu,a nie śrubki. Przy dużej ilości rur na sali oszczędza sporo czasu. 

  • Rury plenerowe wkręcane w ziemie czyli Summer pole. Idealne pod sesje w plenerze ale też na zajęcia grupowe na plaży w lesie, na łące czy w parku. Są lżejsze niż tradycyjne stage,a przy tym o wiele tańsze i mniejsze gabarytowo co ułatwia transport. 
  • Materace pole dance, jak i takie bez dziury idealne do sportów aerial. Najczęsciej sprzedawane materace maja średnice 120 i 150 cm, jednak szyjemy również większe, głównie na potrzeby rynków zagranicznych. Największe nasze materace mają wymiary 180 cm x 15 cm, nie są wystawione na sklepie.
  • Koła aerail hoop, hamaki, szarfy i wiele innych produktów, dzięki temu pomożemy ci kompleksowo wyposażyć Twoją nową sale. 
     

Ponieważ sklep powstał z pasji do pole dance, a właścielka zaczynała w 2011 roku od założenia i prowadzenia własnej szkoły w Rzeszowie to z pewnością pomoże Tobie nie tylko w wyborze sprzętu i kwestiach technicznych, ale też doradzi w innych sprawach związanych z prowadzeniem, czy organizacją studia. Lepiej uczyć się na cudzych błędach, prawda? ;)

Dotychczas z powodzeniem szukaliśmy rozwiązań na nietypowe sufity, oraz wykonywaliśmy konstrukcje do rur i sprzętu aerial. Zapraszamy do kontaktu, razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Ile rur zmieści się u  Ciebie na sali, w jaki sposób mogą być rozstawione? 
Wyslij nam wymiary pomieszczenia, zaznacz w którym miejscu mają być lustra, ewentualne słupy, dołącz zdjęcia, a zaproponujemy optymalne i maksymalne rozstawienie rur. Wyslij maila, a pomożemy ;)  sklep@m-poledance.pl
 


 

Kiedy prowadzisz sklep, lub studio i chcesz sprzedawać sprzęt M-pole

Odsprzedaż sprzętu może stać się Twoim dodatkowym dochodem. Napisz do nas a stworzymy Tobie konto przypisując indywidualne rabaty. Dzięki temu Ty będziesz mogła kupować produkty taniej i odsprzedawać je po cenach regularnych. Lub zamawiać bezpośrednio do Twoich odbiorców po zrabatowanych automatycznie cenach. 
Napisz do nas a otrzymasz oferte sklep@m-poledance.pl

​Ten rodzaj sprzedazy fukcjonuje pod nazwą DROPSHIPPIG. Współpracujemy w ten sposób z większymi sklepami zagranicznymi w zakresie sprzedaży materacy. Jednak w Twoim przypadku może być to odsprzedaż pojedynczych sztuk materacy, rury czy kół aerial. 

Jak to wygląda w praktyce? 
Klient potrzebuje sprzętu, ponieważ chce dodatkowo ćwiczyć w domu. Dla klienta jesteś specjalistą więc to od Ciebie w pierwszej kolejności będzie chciał zasięgnąć informacji.
Na tym etapie możesz zaoferować mu sprzedaż sprzętu który wyślemy bezpośrednio do niego do domu. Przyjmujesz zamówienie od swojego klienta, składasz zamówienie u nas w sklepie, wpisujesz jego adres dostawy, opłacasz, zamówienie wysyłamy do klienta. 

Kiedy chcesz zamówić większą ilość sprzętu, magnezji czy akcesoriów czyli ZAMÓWIA HURTOWE również dla osób indywidualnych nie posiadających firmy. 

Nie mamy sztywnych cen, wszystkich bez wyjątku zapraszamy do negocjacji. Nie musisz mieć firmy, nawet jeżeli chcesz z koleżankami zamówić większą ilośc magnzeji to po prostu napisz nam wiadomość lub zadzwoń tel 791870977
Im większe zamówienie złożysz tym większy rabat dostaniesz. W M-pole pracują ludzie z taką samą pasją jak Twoja ;)