Misja Firmy

Jesteśmy dla Was po to, aby Wam się lepiej, bezpieczniej i prościej trenowało. Od 2014 roku pomagamy Wam realizować Wasze pasje. Poprzez sponsoring wpieramy również wydarzenia poledancowe w całej Polsce.

Dotychczas rury M-poleUp testowane były stawiane na zawodach:

  • Pole Art Polska Gdańsk 2019
  • Pole Art Experience Opole 2019
  • Polish Federation Air Power Athletics Lublin 2019

Sklep M-pole został stworzony z pasji do pole dance, która od małej szkoły przerodziła się w firmę, dostarczającą Wam sprzęt, organizującą szkolenia m.in. na instruktora PD, sponsorująca zawody, a także pomagającą Wam również na innych płaszczyznach tej działalności. 

Zawsze możesz na nas liczyć, w końcu w M-pole pracują ludzie, którzy nie tylko sprzedają, ale też żyją tą samą pasją.

Jeżeli piszesz do firmy na messengerze, na maila lub dzwonisz to zawsze kontaktujesz się ze mną (Martyna Miłek). W swojej pracy staram się wykorzystywać doświadczenie, które zdobyłam prowadząc szkołę pole dance. Przez 6 lat poznałam Was jako klientów, poznałam Wasze bariery, przeszkody, motywacje, problemy, co sprawia, że mogę odpowiednio na nie reagować i pomagać Wam, nie tylko w doborze odpowiedniego sprzętu, ale też jeżeli chodzi o prowadzenie szkoły, reklamy, czy promocji swojej własnej marki. Jeżeli masz problem z wyżej wymienionymi aspektami, pisz do mnie śmiało, chetnie pomogę a Twoj sukces będzie dla mnie satysfakcją, że mogłam pomóc w realizowaniu Twojej pasji.  

Martyna Miłek- właścicielka Fiirmy M-pole.