Misja Firmy

Jesteśmy dla Was po to aby Wam się lepiej, bezpieczniej i prościej trenowało. Od 2014 roku pomagamy Wam realizowac Wasze pasje, i wspieramy również poprzez sponsoring wydarzenia poledancowych w całej Polsce. 

Dotychczas rury M-poleUp testowane były stawiane na zawodach:

  • Pole Art Polska Gdańsk 2019
  • Pole Art Experience Opole 2019
  • Polish Federation Air Power Athletics Lublin 2019

Sklep M-pole był stworzony z pasji do pole dance która od małej szkoły przerodziłą się w firme dostarczającą Wam sprzęt, organizującą szkolenia m.in na instruktora PD, sponsorująca zawody, a także pomającą Wam równiez na innych płaszczyznach tej działalności. 

Zawsze możesz na nas liczyć, w końcu w M-pole pracuja ludzie, którzy nie tylko sprzedają ale też zyją ta samą pasją.

Jeżeli piszesz do firmy na messengerze, piszesz maila, lub dzwonisz to zawsze kontaktujesz się ze mną (Martyna Miłek).  W swojej pracy staram sie wykorzystywac doswiadczenie które zdobyłam prowadząc szkole pole dance przez 6 lat, poznałam Was jako klientów, poznałam Wasze bariery, przeszkody, motywacje, problemy co sprawią, że moge odpowiednio na nie reagować i pomagac Wam nie tylko w doborze odpowiedniego sprzętu, ale też jeżeli chodzi o prowadzenie szkoły, reklamy, czy promocji swojej własnej marki. Jeżeli masz problem z wyżej wymienionymi aspekatmi. Pisz do mnie śmiało, chetnie pomogę a Twoj sukces będzie dla mnie satysfakcją że mogłam pomóc w realizowaniu Twojej pasji.  

Martyna Miłek- właścicielka Fiirmy M-pole.