Oferta dla firm

KIEDY PLANUSZE OTWORZYĆ SZKOŁE ...

Potrzebujesz rur, materacy czy kół? Napisz do nas. W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje sprzętu sportowego, w zależności od twoich możliwości lokalowych oraz przeznaczonego budżetu. Jesteśmy producentem, więc nie narzucamy dodatkowej marży na swoje produkty jak to robią inni dystrybutorzy. Jeżeli twoje wymagania są wyższe lub inne bo np. masz nietypowy sufit, czy chcesz demontować często rury to staramy się produkty dopasować pod Ciebie, modyfikując sprzęt z regularnej oferty. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, często nowe rozwiązania powstają z potrzeby, którą nam zgłaszają klienci. Jeżeli Ty też masz nietypowy problem, na który trzeba znaleźć nietypowe rozwiązanie lub nie masz pewności, który sprzęt bedzie dla Ciebie odpowiedni, zapraszamy do kontaktu przed podjęciem decyzji.

Świaczymy również usługi doradcze. Pomagamy nie tylko w montażu, ale też w prowadzeniu szkoły w ramach dostarczonego przez nas sprzętu.  

KIEDY PROWADZISZ SZKOLE ...

Wiesz, że możesz mieć dodatkowy zarobek oferując w swojej placówce również sprzedaż sprzętu czy drobnych akcesoriów. Zazwyczaj każda klientka potrzebuje magnezji, spodenek i po pewnym czasie też zaczyna sie rozglądać za własną rurą. 

Skoro Twoja klientka i tak to wszystko będzie musiała kupić, to dlaczego nie miałaby nabyć produktów bezposrednio u Ciebie w szkole? Napisz do nas z zapytaniem, a przedstawimy Ci rabaty na produkty typu "must have" każdej poledancerki. Dostając od nas niższe ceny, a narzucając swoją marże przy sprzedaży w studio zarabiasz pasywnie, dbając tylko o to, aby towar był zawsze na miejscu w miare dobrze wyeksponowany.