POLE DANCE

Pole dance – w trosce o piękną sylwetkę

Pole dance zdobywa popularność w świecie fitnessu. To wymagające ćwiczenia, które wzmacniają mięśnie głębokie i wspaniale kształtują sylwetkę. Uczestniczki kursów zyskują poczucie własnego ciała oraz pewność siebie – tak działa pole dance. Rura obrotowa lub statyczna – dzięki odpowiednim akcesoriom trening staje się efektywny i urozmaicony. 

Domowe akcesoria pole dance – rura do tańca 

Chcesz dobrze wyglądać i  czuć się świetnie? Pole dance to trening siłowy – wzmacniający, który skutecznie modeluje sylwetkę i zwiększa wytrzymałość mięśni. Ciesz się intensywnymi ćwiczeniami i poprawiaj swoją technikę bez wychodzenia z domu! Do Twojego prywatnego studia będzie Ci potrzebna odpowiednia rurka do pole dance. W naszym sklepie internetowym M-Pole czeka na Ciebie: model z podestem, rura wolnostojąca oraz obrotowa. Jeśli masz mało miejsca w mieszkaniu, idealnym rozwiązaniem będzie rura rozporowa – sprawdź, jak szybko zmontujesz studio do ćwiczeń we własnym domu.

Pole dance w Twojej szkole

Chcesz założyć szkołę pole dance i potrzebujesz akcesoriów wysokiej jakości? Twój must have to odpowiednie rury do pole dance. Wybierz starannie wykonany sprzęt polskiego producenta M-pole. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie powstały z pasji do pole dance. Zależy nam, aby każda szkoła w Polsce była doskonale wyposażona, a pole dance zyskało jeszcze większą popularność. 

Pomoc i wsparcie w zakupach

Doradcy z M-pole pomogą Ci wybrać najlepsze produkty do domowego treningu oraz profesjonalny sprzęt do Twojej szkoły. Podpowiemy, jakie modele będą najlepsze – być może w Twoim przypadku świetnie sprawdzi się rura statyczno-obrotowa. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!