Jednoczęściowa polerowana rura M- PoleUp SZYBKI MONTAŻ

950,00  990,00 
promocja cenowa na produkt
Średnica rury:
Wysokość pomieszczenia:
Rodzaj mocowania sufitowego:
Dostawa 10-14 dni
Ocena: 0 na 6

Rura M-PoleUp jest to rura ze stali nierdzewnej polerowanej na lustro, cięta pod wymiar na zamówienie. Rury M-pole UP produkowane są w Polsce.

Przy zamówieniu należy podać w wiadomości dokładną wysokość do sufitu!

Rura pole dance posiada zakres regulacji do 10 cm w górę. Regulator znajduje się przy suficie (pod indywidualne zamówinie możemy zrobić regulacje na dole, polecana gdy szkoła musi często demontować rury pod inne zajęcia).

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW RUR JEDNOCZĘŚCIOWYCH!

Rurki do długości 260cm wysyłamy kurierem DPD za 50 zł, ale szczerze rekomendujemy wysyłkę DHL (165 zł) ze względu na to, że średnio co druga rurka przewożona przez DPD ulega uszkodzeniu. Jeżeli Klient, który otrzyma uszkodzony towar, spisze protokół szkody, wtedy możemy złożyć reklamację a kwota rekompensaty pokryje koszt naprawy. Reklamacja zazwyczaj jest uznawana, ale wiąże się to z dłuższym czasem realizacji pełnowartościowego zamówienia.

SZYBKI MONTAŻ I DEMONTAŻ- jeżeli zależy Ci, aby szybko i bez użycia drabiny czy dodatkowych narzędzi móc zdemontować rurę to ten model jest odpowiedni! Rura nie posiada śruby kontrującej. Funkcja statyczno-obrotowa jak i kontrowanie odbywa się przez wkręcenie śrubki (przy dolnej podstawie) używając tylko imbusa. Rura nadaje się do szkół, gdzie na jednej sali odbywają się różne zajęcia i wymagany jest szybki demontaż oraz dla Klientów, którzy niekoniecznie chcą, aby rura była stałą częścią wyposażenia pokoju. 

MONTAŻ TYLKO PRZY UŻYCIU IMBUSA-  w przeciwieństwie do rur występujących na rynku rura M-poleUP nie posiada śruby kontrującej, która podczas ćwiczeń może się poluzować a rozpór rozkręcic. Przy montażu nie potrzebujemy klucza do rur. Wystarczy imbus, którego używamy również do zmiany funkcji statyk-spin.

FUNKCJA 2 w 1- zmiana funkcji statycznej w obrotową znajduje się na dole przy podstawie. 

WZMACNIANE ŚCIANKI - rury o długości powyżej 3,3 m posiadają grubsze ścianki. Przy wysokich sufitach zapobiega to wyginaniu się rury na boki.  

MOŻLIWOŚĆ MONTOWANIA DO SKOŚNYCH SUFITÓW - łożysko samonastawne, którego używamy w mocowaniach sufitowych ma mozliwość dopasowania się do sufitu, dzięki czemu, jeżeli nie masz pewności czy posiadasz idealnie prosty sufit nie musisz się obawiać, że rura się zsunie.  

DWA SYSTEMY MOCOWANIA DO SUFITU- rurę można zamontować na mocowaniu stałym wkręcając w sufit lub na talerzu silikonowym, kiedy nie możemy pozwolić sobie na ingerencje w sufit. 

CZAS REALIZACJI - zazwyczaj 7-14 dni roboczych. W celu uzyskania dokładnego terminu realizcji prosimy o kontakt. Czas realizacji może ulec zmianie w zależności od ilości zamówień oczekujących w kolejce.

CZY TAKI SYSTEM MONTAŻU JEST BEZPIECZNY?

Rura składa się z tych samych elementów co każda rura dostępna na rynku: dwie podstawy (w tym jedno mocowanie), rura i gwint rozporowy. Różnica jest w pojedynczych elementach:

  • Mocowanie samonastawne powoduje, że możemy skręcać łożysko przy suficie pod kątem i wracać do pionu już z gwintem i z rurą w środku mocowania.​
  • ​Zamiast śruby kontrującej używamy blokowania śrubką dociskową. Efekt jest ten sam, ale rozkładanie rury jest szybsze, a samo użytkowanie jest bezpieczniejsze. Dlatego niektórzy producenci używają podwójnych śrub kontrujących, bo jedna śruba może się rozkręcić podczas ćwiczeń.​
  • ​Wyeliminowaliśmy też możliwość zbyt przesadnego rozkręcania gwintu rozporowego, który mógł powodować pogorszenie spinu. Gwint powinno się dokręcać do pewnego momentu, gdyż zbyt mocny nacisk na podstawy powoduje, że rura gorzej sie obraca. W tym modelu dokręcasz gwint tylko rękami, wiec nie jesteś w stanie przesadzić.

Do wysokości 3,2 m można stosować wymiennie mocowania sufitowe. Przykręcanie do tej wysokości nie jest konieczne. Powyżej wysokości 3,2 m zalecane jest montowanie na stałe do sufitu. 

! SPRAWDŹ JAK ZAMONTOWAĆ RURĘ ! https://youtu.be/StogxiyciEY

Rury M-poleUp testowane były na zawodach:

  • Pole Art Polska Gdańsk 2019
  • Pole Art Experience Opole 2019
  • Polish Federation Air Power Athletics Lublin 2019

UWAGI ODNOŚNIE ZAMÓWIENIA:
Ponieważ rura jest przesyłką dłużycową nie można zamówienia połączyć z innym asortymentem w sklepie. W takim wypadku prosimy o kontakt ze sklepem, zobaczymy co da się zrobić ;) W przypadku zakupu 2 sztuk lub więcej, lub łaczenia rur dłuzycowych z materacem w jednym zamówieniu pojawi sie tylko "odbiór osobisty" prosimy o kontakt ze sklepem.


Jeżeli mają Państwo pytania chętnie odpowiemy na każde :)
Zanim jednak zapytasz to sprawdz czy nie znajdziesz odpowiedzi w naszych artykułach dotyczącyh porad technicznych. 

1) Aktualny czas realizacji:

(ost. aktualizacja 22.06.2020/ bieżąca aktualizacja 02.07)

Materace

Czas oczekiwania na materace to od 35-40 dni roboczych plus jeden dzień na wysyłkę. Czas realizacji jest na bieżąco aktualizowany, ale informujemy, że ze względu na dużą ilość zamówień może on się wydłużyć. Materace eco i kwadratowe na 5 lub 10 cm wysyłamy szybciej - około 5 dni roboczych.

Rury jednoczęściowe.

Czas realizacji do 10-14 dni roboczych. Jeżeli zamawiasz rurę jednoczęściową malowaną to czas oczekiwania może się wydłużyć o 2 dni, ze względu na malowanie rury.

Rury składane malowane

Dla zamówień bieżących - 5-10 dni

Rury składane chromowane

Dla zamówień bieżących - do 2 dni

Spodenki

Czas realizacji to 2-3 dni.

Koła

Czas wysyłki to zwykle 24h (jeżeli dany rozmiar koła posiadamy na magazynie). W przypadku braku danego rozmiaru, sklep kontaktuje się z Klientem po złożeniu zamówienia.

Pozostałe produkty

(magnezje, gripy, tape, części zamienne, akcesoria,itp.) 

Wszystkie akcesoria dostępne są od ręki -  czas wysyłki 24h.

Biżuteria 2-3 dni robocze.

Rozpoczęcie realizacji zamówienia zaczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym!

Kliencie!

Ze względu na to, że jesteśmy producentem akcesorii do pole dance (koła, rury, materace, spodenki) to nasz stan magazynowy zmienia się bardzo dynamicznie. Jeżeli jesteś zainteresowany dokładnym czasem realizacji lub zależy Ci na szybkiej wysyłce, prosimy o kontakt pod numerem 730-113-110 lub mail biuro@m-poledance.pl w godzinach 8.00-15.00.

Jakiego kuriera/ przewoźnika wybrać, żeby moje zamówienie dotarło na czas?

Jeżeli zależy Ci, aby twoje zamówienie przyszło jak najszybciej, najlepszą opcją będzie wybranie kuriera DPD lub GLS. Natomiast, jeśli zależy Ci na tańszej przesyłce, wybierz Paczkomaty InPost lub Paczke w Ruchu. Prosimy wziąć pod uwagę czas dostarczenia paczki w momencie złożenia zamówienia!

GLS- dostawa kolejnego dnia od momentu zabrania paczki (najpewniejszy kurier :))

DPD- zwykle dostarczają w 24h, ale zdarzały się sytuacje, że trwało to dłużej (do 48h)

DHL (przesyłki dłużycowe)- do 2 dni

Paczkomat- do 3 dni

Paczka w Ruchu- do 6 dni (paczki nadawane do RUCHu dwa razy w tygodniu)

 

Wszystkie produkty drobne z wyjątkiem materacy, kół i rur, czyli produktów gabarytowych.

Paczka w RUCHu - 8 zł 

Paczkomat - 14 zł 

Kurier DPD - 15 zł 

Kurier GLS - 16 zł 

Koła, rury składane, materace.

  DPD GLS
1 szt 20 zł 20 zł
2 szt 35 zł 40 zł
3 szt 45 zł 60 zł
4 szt. 60 zł 80 zł

Drobne przedmioty dołączamy do gabarytowych produktów, wtedy koszt wysyłki jest tylko za produkt gabarytowy. Jeżeli drobnych produktów jest więcej i nie możemy wysłać ich w jednej paczce, wtedy koszt wysyłki zwiększa się.

POBRANIE + 4 zł 

__________________________________________________________________
Dłużyca- rury cięte pod wymiar z jednego kawałka 

do 2,5 m - 50 zł- DPD
do 4 m - 165- DHL

POBRANIE- brak możliwości

___________________________________________________________________
Wysyłka Francja, Niemcy, Belgia: 

Zakup przez sklep:
220 zł cena za wysyłkę za pojedynczy materac, rurę, koło
100 zł cena za wysyłkę drobnych przedmiotów. 

 

Prosimy o kontakt w przypadku zakupu:

  • 2 rur M-poleUP dłużycowych lub większej ilości
  • 4 produktów gabarytowych lub większej ilości
  • w przypadku zakupu większej ilości drobnych produktów, jeżeli cena wysyłki będzie nieadekwatnie wysoka
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz także