Dlaczego sama intuicja w prowadzeniu szkoły nie wystarczy? Jak pisać posty, które sprzedają?

Kiedyś tak samo jak Ty byłam właścicielką szkoły pole dance. Przez 6 lat szukałam idealnego rozwiązania, żeby zdobyć klienta, ale również, żeby go zatrzymać. Prowadzenie szkoły bez pasji nie ma sensu, ale czy pasjonat może dobrze sprzedawać? Owszem, ponieważ proces sprzedaży jest logicznym powtarzalnym cyklem, trzeba tylko poznać jej zasady, trzymać się schematu a przede wszystkim robić to systematycznie.

Prowadząc szkołę, szukałam książek na temat sprzedaży usług. Z czasem przekonałam się, że sprzedaż usług i produktów różni się tylko końcowym produktem a cały mechanizm i działania poprzedzające sprzedaż jest identyczny. Pamiętaj, że intuicja poparta wiedzą daje najlepsze wyniki. Intuicje już masz, znasz swoich klientów, wiesz, czego potrzebują, dlaczego do Ciebie przychodzą tylko musisz umieć te informacje efektywnie wykorzystać.

Publikujesz posty, ale czy rzeczywiście Twoje posty sprzedają? Czy treść Twojego przekazu reklamowego przekonuje? Czy zdjęcie, które wybrałaś do kreacji graficznej przyciągnie Twojego docelowego klienta?

Niech zgadnę- masz bałagan na FP, pewnie nie wiesz, co wrzucisz za tydzień, możliwe, że nie masz nawet pomysłu na jutrzejszy post lub prowadzisz FP tylko dlatego, że pasuje mieć stronę na Facebooku.

Poniżej pokaże Ci post przed zmianą. Drugi post jest po delikatnym liftingu. Przeczytaj obydwa i zastanów się, który ma większe szanse przyciągnąć Twojego potencjalnego klienta.

Postaw na zdrowy ruch i świadome odżywianie. Zrób to jeszcze przed wakacjami.
Nie czekaj zacznij już 20 maja razem z nami 6 tygodniowy program treningowy z poradami dietetycznymi gratis.
Czujesz się oceniany i nie odnajdujesz się w tłumnie obleganych klubach fitness? Dołącz do nas i przekonaj się, że trening i przygotowanie zdrowego posiłku może stać się częścią Twojego życia i na dobre w nim zagości.
3 opcje do wyboru:

  1. Trening A
  2. Trening B
  3. Możesz też stworzyć….

Dodatkowo otrzymasz od nas dostęp do zamkniętej grupy z poradami dietetycznymi , dzięki której nauczysz się jak robić zakupy i jak przygotowywać posiłki smacznie i zdrowo. Co najważniejsze dzięki pracy w grupie poczujesz większą mobilizację do działania.
Cena za 4 tygodniowy pakiet wynosi x

Post po zmianie

Dlaczego połączenie systematycznego treningu ze zdrową dietą przyniesie Ci NAJLEPSZE EFEKTY W ODCHUDZANIU i sprawi, że twoje samopoczucie będzie o wiele lepsze?
Wiemy, że zależy Ci nie tylko na pięknym ciele, ale także na zdrowej skórze, pięknych włosach, na pozbyciu się cellulitu. Na to wszystko ogromny wpływ ma właśnie dieta i bez niej sam trening nie przyniesie zamierzonych efektów.
Dieta musi być dostosowana do Twojego życia. Każdy człowiek funkcjonuje na co dzień inaczej, dlatego Twoje zapotrzebowanie kaloryczne w naszym programie będzie określane indywidualnie.
Trening powinien być ułożony pod Twoje potrzeby i oczekiwania. Możesz wybrać redukcję masy, podtrzymanie wagi lub uzyskanie lepszego samopoczucia. Który z tych celów będzie Twoim priorytetem?

Postaw na zdrowy ruch i świadome odżywianie a my pomożemy ci ten cel osiągnąć!
Nie czekaj! Zacznij razem z nami już 20 maja swój 6 tygodniowy program treningowy z poradami dietetycznymi.
Wybierz jeden z 3 wariantów.

  1. Trening A
  2. Trening B
  3. Możesz też stworzyć….

Dodatkowo otrzymasz od nas dostęp do zamkniętej grupy z poradami dietetycznymi, dzięki której nauczysz się jak robić zakupy i jak przygotowywać posiłki smacznie i zdrowo. Co najważniejsze dzięki pracy w grupie poczujesz większą mobilizację do działania.
Cena za 4 tygodniowy pakiet wynosi X

Widzisz różnicę? A czy wiesz jakie mechanizmy tutaj zastosowałam?

Popatrz.

Postaw na zdrowy ruch i świadome odżywianie (Ale po co mam to zrobić? Po co jest mi to potrzebne?... brakuje języka korzyści) Zrób to jeszcze przed wakacjami.
Nie czekaj, zacznij już 20 maja razem z nami 6 tygodniowy program treningowy z poradami dietetycznymi gratis. (informacje na końcu, najpierw korzyści. Nie gratis, tylko za darmo. Coś, co jest gratis, nie ma wartości, a coś, co jest za darmo, to ma cenę, ale klient nie będzie za to płacił)
Czujesz się oceniany i nie odnajdujesz się w tłumnie obleganych klubach fitness? (jak już musi być to zdanie to… Doskonale wiemy, że ćwicząc w obleganym klubie Fitness, możesz czuć się ocenianym, czyli my wiemy, my Cię rozumiemy). Dołącz do nas i przekonaj się, że trening i przygotowanie zdrowego posiłku może stać się częścią Twojego życia i na dobre w nim zagości (Ale po co ma być częścią mojego życia, co mi to da, że będzie częścią mojego życia. Udowodnij mi tutaj, że warto do was dołączyć, żebym nie zmarnowała pieniędzy).

Sama intuicja w prowadzeniu szkoły nie wystarczy. Potrzebna jest wiedza, która poprowadzi Twoją intuicję w odpowiednim, logicznym kierunku.

Nie marnuj czasu na szukanie idealnego rozwiązania. Czynsz sam się nie zapłaci, a Ty potrzebujesz klientów nie, tylko żeby przetrwać, ale też, żeby realizować swoją pasję i cieszyć się z niej.

Powyższy fragment jest tylko niewielkim elementem w całym procesie sprzedaży, a sprzedaż jest ułamkiem w temacie prowadzenia szkoły. Czy naprawdę chcesz to robić sam? Czy masz czas samemu to odkrywać? Pamiętaj, że czas ucieka… Masz okazję sobie pomóc, a dzięki nam zrobisz to w szybszym tempie. Zobacz co się szykuje już w czerwcu

Letnia Szkoła Managerów Sportowych to miejsce, gdzie na 4 dni odetniesz się od rutynowej pracy, a przejdziesz na pracę STRATEGICZNĄ i po powrocie będziesz miał już wszystkie te narzędzia poukładane i wdrożone.

Jeżeli chcesz dostawać informacje o pojawieniu się nowych artykułów, wyślij wiadomość na naszego messengera FB, wpisując tylko słowo: marketing.

Wpadniesz do naszego messengerowego newslettera i będziesz dostawać informacje tylko na temat sprzedaży w szkole POLE DANCE. Temat jest przeogromny, ale żeby go zrozumieć i umieć go zastosować musisz znać podstawy i zrobić to po kolei, a my Ci pokażemy ten schemat.

produkty polecane
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię