Koło cyrkowe AERIAL HOOP 70-110 cm, 1-pkt., 2-pkt.

229,00 
ilość punktów podwieszenia:
Rozmiar Koła:
Dostawa do 24 godzin
Ocena: 0 na 6

Aerial hoop/ lyra/ koło cyrkowe. Posiadamy wszystkie koła na magazynie w kolorze czarnym.  

WYSYŁKA OD RAZU- jesteśmy producentem kół, więc wszystkie rozmiary posiadamy zwykle na magazynie, jednak czasem zdarza się, że w jednym czasie mamy dużo zamówień i nie jesteśmy w stanie wysłać kół z dnia na dzień. W takim wypadku prosimy o kontakt - podamy dokładny termin realizacji. 

IDEALNIE DOPASOWANE- nie ma koła uniwersalnego. Koło dopasowuje się do wysokości ćwiczącego oraz długości nóg. Dlatego oferujemy całą gamę rozmiarów tak, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony ze sprzętu. Na życzenie możemy wykonać średnice niestandardowe (np. 110 cm srednicy dla osób o wzroście 180 cm).

WAGA ZGODNA Z WYMOGAMI IPSF- waga jest niezwykle istotna, gdyż zbyt lekkie koło jest źle wyważone i się odwraca podczas ćwiczeń. Nasze najmniejsze koło o średnicy 80 cm waży prawie 4 kg, a największe 100 cm waży 5 kg.

ODPOWIEDNI ROZSTAW UCHWYTÓW- zapobiega wywracaniu się koła. Nie ma konkretnej specyfikacji odnośnie szerokości rozstawu uchwytów. Jednak zbyt szeroko rozstawione mogą spowodować wywracanie się koła. Wyobraź sobie takie koło... kiedy łapiesz na środku na górze obręcz, koło działa jak waga, dwa końce koła jak szalki. Pod Twoim ciężarem górna część obręczy przesuwa się w dół a dolna w górę- koło "się wywraca".

GŁADKIE, estetycznie wykończone SPAWY UCHWYTÓW- jesteśmy producentem kół, więc robimy je na co dzień a przez to każde z nich jest wykonanie z najwyższą starannością. U innych sprzedawców można zauważyć nierówne spawanie uchwytów do kół. My natomiast przywiązujemy dużą wagę do estetyki sprzętu na którym ćwiczycie. 

MATERIAŁ- koła M-pole produkowane są ze stali malowanej proszkowo. Malujemy głównie na czarno, gdyż aby zmienić kolor koła wystarczy go owinąć innym tejpem. Tejpy dodatkowo służą do tego, aby zwiększyć komfort ćwiczeń na sprzęcie.   

GRUBOŚĆ PRĘTU-standardowa grubość pręta to 3/4 cala czyli około 2,7 cm.

ROZMIARY 
Aerial hoop występują w rozmiarach: 75 cm, 80 cm, 85 cm, 90 cm, 95 cm, 100 cm, 105 cm, 110 cm,  z jednym lub z dwoma uchwytami.
 
ROZSTAW UCHWYTÓW 
Aerial hoop z dwoma punktami stosujemy rozstaw 60 stopni, czyli: 
  • 80 cm - 26 cm 
  • 85-28,5 cm
  • 90-30 cm
  • 95-31,5 cm
  • 100- 33 cm

Koła robione są pod wymagania IPSF
 

JAK DOBRAĆ ŚREDNICĘ? Jeden ze sposobów dopasowania koła: siadasz na krześle i długość od siedzenia do czubka głowy + 10 cm. Taka powinna być średnica koła, można oczywiście kupić większe, ale mniejsze koło spowoduje że się w nim po prostu nie zmieścisz.

ILE UCHWYTÓW WYBRAĆ? Uznaje się, że koło z jednym uchwytem jest bardziej profesjonalne, a z pojedynczym nadaje się dla początkujących, ponieważ się nie kręci i jest bardziej stabilne. Jednak w przypadku figur na poziomie początkującym nie ma większego znaczenia, gdyż każde z tych można wykonać na obydwu kołach

JAKIE DODATKOWE AKCESORIA KUPIĆ- czego jeszcze potrzebujesz żeby zamontować koło?

Oprócz koła potrzebujesz dwa karabinki, krętlik, linę i mocowanie lub uchwyt. Line oczywiście możesz zastąpić szarfą albodaisy chain. Dokładny opis wraz ze zdjęciami sposobu montażu znajdziesz tutaj

  

W przypadku zamówienia kolorowych kół zlecenia przyjmujemy od 4 sztuk jednego koloru. Cena się wtedy nie zmienia. Kolory można wybrać z podanej listy rozwijanej lub wybrać samodzielnie z palety RAL. W przypadku samodzielnego dobrania koloru prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności farby.

 Przykładowa paleta RAL

 

Wszystkie produkty drobne z wyjątkiem materacy, kół i rur, czyli produktów gabarytowych 

Paczka w ruchu 8 zł 

Paczkomat -13 zł 

Kurier DPD 15 zł 

Kurier GLS 16 zł 

Koła, rury składane, materace.

  DPD GLS
1 szt 20 zł 20 zł
2 szt 35 zł 40 zł
3 szt 45 zł 60 zł
4 szt. 60 zł 80 zł

Drobne przedmioty dołączamy do gabarytowych produktów wtedy koszt wysyłki jest tylko za produkt gabarytowy. Jeżeli drobnych produktów jest więcej i nie możemy wysłac ich w jednej paczce wtedy koszt wysyłki sie zwiększy. 

POBRANIE + 4 zł 

__________________________________________________________________
Dłużyca- rury z ciete pod wymiar z jednego kawałka 

do 2,5m -50 zł
do 4 m - 150 zł 

POBRANIE- brak możliwości

___________________________________________________________________

Prosimy o kontakt w przypadku zakupu:

  • 2 rur M-poleUP dłużycowych lub większej ilości
  • 4 produktów gabarytowych lub większej ilości
  • w przypadku zakupu większej ilości drobnych produktów jeżeli cena wysyłki będzie nieadekwatnie wysoka
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz także