Koło cyrkowe AERIAL HOOP/ LYRA wysyłka od razu

239,00 
ilość punktów podwieszenia:
Rozmiar Koła:
Dostawa do 24 godzin
Ocena: 0 na 6

Aerial hoop/ lyra/ koło cyrkowe, wysyłka 24 h. Posiadamy wszystkie koła na magazynie 

WYSYŁKA OD RAZU- Jesteśmy producentem kół, więc wszystkie rozmiary posiadamy na magazynie. Przy zamówieniu większej ilosci możemy dostarczyć je do 2-4 dni roboczych. 

IDEALNIE DOPASOWANE- nie ma koła uniwersalnego. Koło dopasowuje się do wysokości ćwiczącego oraz długości nóg. Dlatego oferujemy całą gamę rozmiarów, tak aby każdy nasz klinent był w pełni zadowolony ze sprzętu. Na życzenie możemy wykonać średnice niestandardowe (np 110 cm srednicy dla osób o wzrosicie 180 cm)

WAGA ZGODNA Z WYMOGAMI IPSF- waga jest niezwykle istotna, gdyż zbyt lekkie koło jest źle wyważone i się odwraca podczas ćwiczeń. Nasze najmniejsze koło o średnicy 80 cm waży prawie 4 kg, a największe 100 cm waży 5 kg

ODPOWIEDNI ROZSTAW UCHYTÓW- zapobiega wywracaniu się koła. Nie ma konkretnej specyfikacji odnośnie szerokości rozstawu uchwytów. Jednak zbyt szeroko rozstawione moga spowodować wywracanie się koła. Wyobraź sobie takie koło... kiedy łapiesz na środku na górze obręcz, koło działa jak waga, dwa końce koła jak szalki. Pod Twoim cieżarem górna część obręczy przesuwa się w dół a dolna w góre- koło "się wywraca" 

GŁADKIE, estetycznie wykończone SPAWY UCHWYTÓW- Jesteśmy producentem kół więc koła robimy na codzień a przez to każde z nich jest wykonanie z najwyższą starannością. U innych sprzedawaców można zauważyć nierówne spawanie uchwytów do kół, my natomiast przywiązujemy dużą wage do estetyki sprzętu na którym ćwiczycie. 

MATERIAŁ
Koła M-pole produkowane są ze stali malowanej proszkowo. Malujemy głównie na czarno, gdyż aby zmienić kolor koła wystarczy go owinąć innym tejpem. Tejpy dodatkowo służą do tego, aby zwiększyć komfort ćwiczeń na sprzęcie.   

GRUBOŚĆ PRĘTU

standardowa grubość pręta to 3/4 cala czyli około 2,7 cm

ROZMIARY 
Aerial hoop występują w rozmiarach: 80 cm, 85 cm, 90 cm, 95 cm, 100 cm, z jednym z dwoma uchwytami.
ROZSTAW UCHWYTÓW 
 aerial hoop z dwoma punktami stosujemy rozstaw 60 stopni, czyli 
  • 80 cm - 26 cm 
  • 85-28,5 cm
  • 90-30 cm
  • 95-31,5 cm
  • 100- 33 cm

Koła robione są pod wymagania IPSF

JAK DOBRAĆ ŚREDNICĘ?  
Jeden ze sposobów dopasowania koła: Siadasz na krześle i długość od siedzenia do czubka głowy + 10 cm. Taka powinna być średnica koła, można oczywiście kupić większe, ale mniejsze koło spowoduje że się w nim po prostu nie zmieścisz.

ILE UCHWYTÓW WYBRAĆ? Uznaje się że koło z jednym uchwytem jest bardziej profesjonalne, a z pojedynczym nadaje się dla początkujących, ponieważ się nie kręci i jest bardziej stabilne. Jednak w przypadku figur na poziomie początkującym nie ma większego znaczenia, gdyż każde z tych można wykonać na obydwu kołach 

JAKIE DODATKOWE AKCESORIA KUPIĆ- czego jeszcze potrzebujesz żeby zamontować koło? -Na pewno mocowanie sufitowe, chyba że masz belkę przez którą można przeciągnąć linę, albo po prostu wieszasz na drzewie. Lina do mocowania powinna być zawieszona na karabinku. Dlaczego ? Ponieważ lina może przetrzeć się o uchwyt mocowania i się urwać. Zaraz nad kołem wieszasz krętlik o ile taki posiadasz. Krętlik jest to łożysko obrotowe które sprawia że podczas obrotów lina się nie skręci. Krętlik to dodatek bez którego mozna sie obejsc. Krętlik z kołem łączysz za pomocą karabinka.

Podsumowując: oprócz koła potrzebujesz dwa karabinki, krętlik, linę i mocowanie lub uchwyt. Line oczywiście możesz zastąpić szarfą, albo łańcuchem.

W przy zamówieniach kolorowych kół, zlecenia przyjmujemy od  4 sztuk jednego koloru. Cena sie wtedy nie zmienia Kolory można wybrać z podanej listy rozwijanej, lub wybrać samodzielnie z palety RAL. W przypadku samodzielnego dobrania koloru prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostepnosci farby.

Przykładowa paleta Przykładowa paleta RAL

 

Wszystkie produkty drobne z wyjątkiem materacy, kół i rur, czyli produktów gabarytowych 

Paczka w ruchu 8 zł 

Paczkomat -13 zł 

Kurier DPD 15 zł 

Kurier GLS 16 zł 

Koła, rury składane, materace.

  DPD GLS
1 szt 20 zł 20 zł
2 szt 35 zł 40 zł
3 szt 45 zł 60 zł
4 szt. 60 zł 80 zł

Drobne przedmioty dołączamy do gabarytowych produktów wtedy koszt wysyłki jest tylko za produkt gabarytowy. Jeżeli drobnych produktów jest więcej i nie możemy wysłac ich w jednej paczce wtedy koszt wysyłki sie zwiększy. 

POBRANIE + 4 zł 

__________________________________________________________________
Dłużyca- rury z ciete pod wymiar z jednego kawałka 

do 2,5m -50 zł
do 4 m - 150 zł 

POBRANIE- brak możliwości

___________________________________________________________________

Prosimy o kontakt w przypadku zakupu:

  • 2 rur M-poleUP dłużycowych lub większej ilości
  • 4 produktów gabarytowych lub większej ilości
  • w przypadku zakupu większej ilości drobnych produktów jeżeli cena wysyłki będzie nieadekwatnie wysoka
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz także