Rura pole dance składana chromowana 45 mm

460,00  670,00 
promocja cenowa na produkt
Wysokość do sufitu M-pole :
Dodatkowe mocowanie stałe:
Dostawa do 24 godzin
Ocena: 0 na 6

Rura pole dance czyli pionowy drążek do ćwiczeń. Jeżeli marzy Ci się własna, profesjonalna rura do treningu w domu.

Funkcja obrotowo-statyczna- Nie musisz już wybierać miedzy rurą obrotową a statyczną. W kilka sekund przełączysz funkcje rury odkręcając śrubki przy dolnej podstawie. Te same figury na rurze statycznej wymagają innej techniki na rurze obrotowej. Możesz zatem zwiększać różnorodność swojego treningu kiedy tylko tego potrzebujesz. Do zestawu dołączone są wszystkie niezbędne klucze. Jedynie czego potrzebujesz, aby bezpiecznie zamontować drążek to poziomica. 

Rura modułowa- możliwość złożenia oraz rozbudowania - Składa się z przedłużek o różnej długości. Można ją zamontować w pomieszczeniach od 2,25 m do 2,70 m wybierając odpowiednie przedłużki z zestawu. Margines wysokości regulowany jest rozporem znajdującym się przy górnej kopule. Jeżeli natomiast często się przeprowadzasz i będziesz potrzebować montażu rury w wyższym pomieszczeniu powyżej 270 cm wtedy bez problemu kupisz przedłużki dostępne w naszym sklepie. Taką rurę zamontujesz nawet do wysokości 3,2 m. 

Łatwość i szybkość montażu- Można ją rozkładać i składać wielokrotnie.   

Duże podstawy (kopuła i talerz) zakończone silikonem; Talerz górny o średnicy 40 cm skutecznie blokuje rurę przed zsunięciem się z sufitu zapewniając bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej wyczynowych ćwiczeń. Taki system sprawia, że rury nie trzeba przykręcać na stałe. Natomiast biały silikon od spodku kopuły i podstawy nie rysuje ściany ani podłogi kiedy stawiamy montujemy rurę w wynajętym mieszkaniu.  

6 miesięcy gwarancji - to jednak nie wszystko. Nie zostawiamy klienta bez opieki nawet po upływie 6 miesięcy. Pomagamy każdemu, również klientom którzy nasze rury kupili z drugiej ręki. Serwisujemy drążki kilkuletnie lub wysyłamy części zamienne elementów, które z czasem zużywają się jak w samochodzie.  Nie zostawimy Cie bez technicznego wsparcia i opieki. 

Udźwig 150 kg Drążek nadaje się nawet do ćwiczeń dla dwóch osób. 

Średnica 45 mm- Najbardziej popularna średnica używana w szkołach pole dance i na zawodach.  

Czas i koszt wysyłki- mamy bardzo duży stan magazynowy więc zazwyczaj staramy się wysyłać zamówienie na następny dzień od daty zaksięgowania wpłaty.  

Wymienne mocowanie sufitowe (możliwy montaż na stałe) -W zestawie znajduję się talerz silikonowy, który służy do montowania bez przykręcania rury do sufitu. Natomiast jeżeli chcemy zamontować na mocowaniu stałym (mocowanie z kołkami do montażu) należy dokupić dodatkowe mocowanie w cenie 30 zł, dostępne tutaj --> https://www.m-poledance.pl/mocowanie-sufitowe-stale-rury-m-pole-i-m-poleup

Kiedy potrzebne jest przykręcenie rury na stałe do sufitu :

  • kiedy posiadasz np. wąską belkę sufitową na której nie zamontujesz szerokiego talerza,
  • kiedy belka na której chcesz rozeprzeć rure (lub podłoga) jest drewniana i może "pracować".

Otwory w mocowaniu na śruby fi 8. Śruby z kołkami montażowym należy dokupić we własnym zakresie. Długość śrub w zależności od rodzaju sufitu. 

Każdy zestaw składa się z
-talerza podstawy
-drążka A 93 cm z łożyskiem
-drążka B 102 cm
-przedłużka 25 cm
-przedłużka 12 cm
-talerza górnego (38 cm średnicy)
-osłony regulacji
-kluczy do montażu

Rura M-pole

Rura X-pole

1. Wyprodukowano w Chinach  1.Wyprodukowano w Chinach
2. Serwis w Polsce  2. Serwis w Wielkiej Brytanii u producenta
3. Łożyska które w domowych warunkach można wymienić  4. Dwa łożyska które można wymienić, kolejne dwa wbudowane w rurę. 
4. Części wymienne i elementy rury takie jak przedłużki zawsze dostępne w Polsce 4. Długi czas oczekiwania na niektóre produkty i części do tej rury z powodu częstych braków na magazynie w Wielkiej Brytanii
5. Dostępne pokrycia rury;  chromowana, malowana proszkowo 5. Dostępne pokrycia rury: chromowana, malowana proszkowo, silikonowa, mosiężna lub tytanowa
6. Łączenie przedłużek przez skręcanie ich ze sobą.  6. łączenie przedłużek z zastosowaniem jointów
7. Rozpór regulujący na górze  7. Rozpór regulujący na dole
8 Funkcja statyczno obrotowa- przełączenie na dole 8. Funkcja statyczno -obrotowa przełączana na dole
9. Mozliwość rozbudowania, lub skrócenia. Rura demontowalna, nie wymaga przykręcenia do sufitu  9. Mozliwość rozbudowania, lub skrócenia. Rura demontowalna, nie wymaga przykręcenia do sufitu 
10. Cena 460 zł  10. Cena około 1000 zł

Przez ponad rok byliśmy dystrybutorem rur X-pole jednak zrezygnowaliśmy ze sprzedaży produktów ze względu na słabą obsługę klienta przez producenta z Wielkiej Brytanii i zbyt długi czas rozpatrywania reklamacji przez nich.

Problem z montażem tel. 796281960

JAK MIERZYĆ WYSOKOŚĆ?

Oprócz długości przedłużek, które znajdują się w zestawie jest jeszcze wysokość podstawy górnej i dolnej z elementem rury (18 cm). Dlatego dodając do siebie długości przedłużek nie zapomnij dodać 18 cm oraz zostawić 5 cm na rozłożenie rury.

DLACZEGO NA RYNKU 100 % PROFESJONALNYCH RUR POSIADA GWINT ROZPOROWY?

Gwint rozporowy służy nam nie tylko do tego, aby regulować nacisk podstaw do sufitu czy podłogi jak w przypadku rur nieprzykręcanych. Służy nam również do regulacji wysokości. Jeżeli przykręcamy rurę do sufitu, również występuje nacisk siły na sufit i podłogę, ale siła jest mniejsza niż w tej drugiej opcji montażu. Dlaczego nie robi się już rur bez gwintu (tzw. cięte pod konkretny wymiar)? Nie mają one regulacji wysokości przez co nie maja marginesu błędu na pomiar. W przypadku pomyłki nawet o cm w pomiarze rura taka nie nadaje sie do montażu i nic nie można z tym zrobić.

CZY MOŻNA MONTOWAĆ RURĘ NA SUFICIE KARTON GIPS?

Niestety nie ma takiej rury którą można na K-G zamontować. Tego typu sufit jest jak grubszy papier. Pod wpływem siły nacisku ( a zawsze jest jakaś siła) sufit się połamie. W przypadku rur bez gwintu - czyli bez siły nacisku - występują siły boczne, które również oddziałują na sufit. Jeżeli jednak chcesz zamontować rurę w pomieszczeniu, w którym jest sufit K-G musisz wyciąć w nim dziurę i dostać się do sufitu właściwego, stałego lub belki, na której możesz dopiero montować bezpiecznie rurę.

CZY PORADZĘ SOBIE Z MONTAŻEM?

Montaż rury z zestawu podstawowego, czyli rury nieprzykręcanej jest bardzo prosty ( w paczce znajduje się instrukcja. Warto zajrzeć również do filmiku instruktażowego na YouTube).

Montaż rury z zestawu podstawowego, czyli rury nieprzykręcanej jest bardzo prosty ( w paczce znajduje się instrukcja. Warto zajrzeć również do filmiku instruktażowego na YouTube).

1. Układasz podstawę na podłodze w miejscu, w którym chcesz montować rurę,

2. Skręcasz ze sobą przedłużki, które potrzebujesz na Twoją wysokość pokoju. Nie musisz używać wszystkich, dobierasz tylko te które jesteś w stanie zmieścić,

3. Wykręcasz gwint rozporowy z ostatniej przedłużki, nakładasz kopułę górna i dokręcasz gwint jeszcze bardziej aż rura rozeprze się między podłogą a sufitem,

4. Skręcasz nakrętkę kontrująca do rury na gwincie - zapobiega ona rozkręcaniu się rury,

5. Pamiętaj, żeby użyć poziomicy,

6. Opcje spin zmieniasz na dole przy podstawie wykręcając śrubkę imbusem.

Wszystkie produkty drobne z wyjątkiem materacy, kół i rur, czyli produktów gabarytowych 

Paczka w ruchu 8 zł 

Paczkomat -13 zł 

Kurier DPD 15 zł 

Kurier GLS 16 zł 

Koła, rury składane, materace.

  DPD GLS
1 szt 20 zł 20 zł
2 szt 35 zł 40 zł
3 szt 45 zł 60 zł
4 szt. 60 zł 80 zł

Drobne przedmioty dołączamy do gabarytowych produktów wtedy koszt wysyłki jest tylko za produkt gabarytowy. Jeżeli drobnych produktów jest więcej i nie możemy wysłac ich w jednej paczce wtedy koszt wysyłki sie zwiększy. 

POBRANIE + 4 zł 

__________________________________________________________________
Dłużyca- rury z ciete pod wymiar z jednego kawałka 

do 2,5m -50 zł
do 4 m - 150 zł 

POBRANIE- brak możliwości

___________________________________________________________________

Prosimy o kontakt w przypadku zakupu:

  • 2 rur M-poleUP dłużycowych lub większej ilości
  • 4 produktów gabarytowych lub większej ilości
  • w przypadku zakupu większej ilości drobnych produktów jeżeli cena wysyłki będzie nieadekwatnie wysoka
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz także