Postanowienia noworoczne - 4 ważne zasady

Każdego roku miliony ludzi na całym świecie ustalają sobie ambitne postanowienia noworoczne. Niestety, w większości przypadków postanowienia te nie zostają zrealizowane. Jest wiele sposobów, dzięki którym możemy uniknąć niedotrzymania swoich celów lub rezygnacji z nich już na samym początku roku. I nie, wcale nie jest to nie ustalanie żadnych postanowień.

Oto kilka rad dla pole dancerek (i nie tylko) wynikających z moich obserwacji środowiska i które sama stosuję.

1. Przede wszystkim wyznacz sobie postanowienia realne. Pamiętaj, że trzeba mierzyć siły na zamiary. Każdy rozwija się w swoim tempie, tak więc nie oglądaj się na koleżanki. Wyznacz sobie cele, które jesteś w stanie zrealizować jeśli poświęcisz na to więcej czasu. Zapomnij o wydarzeniach typu „szpagat w 6 tygodni”. Kazdy zaczyna z innego miejsca, nasze ciała się różnią i mają inne predyspozycje. Pomyśl, że robisz to dla siebie, dla polepszenia mobliności i elastyczności ciała.

2. Nie twórz zbyt długiej listy postanowień. Skup się na 3 najważniejszych rzeczach, które chciałabyś/chciałbyś poprawić w swoim życiu. Pamiętaj, że nie da się robić wszystkiego na raz i jeśli człowiek ma za dużo rzeczy na głowie, to ciężko jest doprowadzić cokolwiek do końca. Nie rzucaj słów na wiatr, mówiąc np. że będziesz robić 4 treningi tygodniowo, tylko wyznacz konkretnie dni i godziny, kiedy będziesz to robić i trzymaj się tego.

3. Bądź cierpliwy. Efekty pracy są widoczne z czasem. Rezultaty nie przychodzą natychmiast.

4. Nie narzucaj sobie zbyt wielu zadań i zajęć. Pamiętaj, że każdy człowiek powinien odpoczywać i regeneracja oraz dobra dieta również w bardzo dużym stopniu przyczynia się do osiągania sukcesu. Dbaj o siebie, więcej się uśmiechaj i myśl optymistycznie!

Postanowienia mają sens przy założeniu, że weźmiesz się dokładnie za ich realizację. Pamiętaj, że ludzie osiągający sukces nie czekają na nowy rok. Ich cele noworoczne to zwykłe cele, do których dążą w życiu codziennym. Trzymam za Was kciuki w 2019!

 AUTOR: Adrianna Malec

PS: .... w 2020 roku też :)

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię