Ochraniacze pole dance- wady i zalety

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem ochraniaczy do pole dance to przeczytaj 
Każde ochraniacze mają swoje wady i zalety

1. Siateczkowe- mają cieńszą piankę, ale wyglądają zgrabnie. Są uszyte z tkaniny a nie gumy i lateksu. Pianka zastosowana w tych ochraniaczach to gąbka tapicerska która po rozciągnięciu (zgięciu kolana) staje się cienka. Ochraniacze te polecane są dla osób które na pierwszym miejscu cenią sobie estetykę, ochraniacze wyglądają również delikatnie i stanowią dopełnienie stroju.

2. Ochraniacze z lateksem i gumowym wypełnieniem. Są masywne ale mają dobrze chroniacą kolano gume, są przyczepne do rury jednak lateks z czasem się zdziera. Guma podczas zgięcia kolana nie rozciąga się a po odkształceniu wraca do pierwotnej formy. Dodatkowo w ofercie posiadamy ochraniacze które mają rzep. Odpinając rzep możemy ściągnąć nakolanniki bez zdejmowania butów. Ochraniacze polecane są dla osób które na pierwszym miejscu cenią sobie komfort ćwiczeń a także tą dodatkową przyczepność do rury. Niestety lateks powoduje że ochraniacze sztywne.

3. ochraniacze siatkarskie OASICS. Wypełnione są gumą tzw żelem (producent nazwał wypełnienie gumą). te ochraniacze wyglądają najbardziej masywnie ponieważ muszą zabezpieczyć kolano przed siłami jakie występują w sportach zespołowych czyli np dynamicznym rzutem na kolana. Polecane dla osób którym zależy na maksymalnej ochronie ale niekoniecznie przyczepności do rury.

Nie ma najlepszych ochraniaczy, tak jak nie ma najlepszej rury, ale każda z was wybierając odpowiedni sprzęt dla siebie sugeruje się czymś innym.

Więc zanim zdecydujecie się na zakup zastanówcie się czego oczekujesz od nakolanników pole dance.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię