Ochraniacze pole dance- od czego zależy ochrona Twoich kolan.

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem ochraniaczy do pole dance to przeczytaj

Każde ochraniacze mają swoje wady i zalety

1. Ochraniacze do pole dance siateczkowe- mają cieńszą piankę, ale wyglądają zgrabnie. Są uszyte z tkaniny a nie gumy i lateksu. Pianka zastosowana w tych ochraniaczach to gąbka tapicerska która po rozciągnięciu (zgięciu kolana) staje się cienka. Ochraniacze te polecane są dla osób które na pierwszym miejscu cenią sobie estetykę, ochraniacze wyglądają również delikatnie i stanowią dopełnienie stroju.

2. Ochraniacze z lateksem i gumowym wypełnieniem. Są masywne ale mają dobrze chroniącą kolano gume, a onkretnie kauczuk o wysokiej gęstości są przyczepne do rury jednak lateks z czasem się zdziera. Guma podczas zgięcia kolana nie rozciąga się a po odkształceniu wraca do pierwotnej formy. Ochraniacze polecane są dla osób które na pierwszym miejscu cenią sobie komfort ćwiczeń a także tą dodatkową przyczepność do rury. Niestety lateks, a także dużej gęstości guma powoduje że ochraniacze są sztywne.

3. Ochraniacze siatkarskie OASICS. Wypełnione są gumą tzw żelem. Te ochraniacze wyglądają najbardziej masywnie ponieważ muszą zabezpieczyć kolano przed siłami jakie występują w sportach zespołowych czyli np dynamicznym rzutem na kolana. Polecane dla osób którym zależy na maksymalnej ochronie ale niekoniecznie przyczepności do rury.

 

Gęsta guma kauczukowa (na zdjęciu biała) o gęstości 120 kg/m3, która jest wypełnieniem ochraniaczy powoduje że ochraniacze muszą mieć dość grubą i dobrze trzymajająca kolano tkanine. Jeżeli użyjemy grubej cieżkiej gumy i delikatnej tkaniny, to ochraniacze nie będą dobrze pracowac na kolanie, dobrze się trzymać, ani dobrze też na nim wyglądać. 
Gąbka tapicerska ( na zdjęciu czarna) o gęstości 20 kg/m3 która znajduje się w tych delikatniejszych ochraniaczach jest bardzo lekka, przez co nie potrzubuje masywnej tkaniny do jej utrzymywania i całe ochraniacze dzięki temu staja się lekkie, zgrabne, ale też mniej ochraniajace kolano. 


Więc zanim zdecydujecie się na zakup zastanówcie się czego oczekujesz od nakolanników pole dance.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię