Rura pole dance chromowana a polerowana? Jak rozróżnić te dwie powierzchnie ?

Chcesz dowiedzieć się, czy ćwiczysz na rurze pole dance chromowanej czy ze stali nierdzewnej? Najprostszym sposobem jest przyłożenie magnesu – przyklei się do rurki chromowanej, ale nie do stali nierdzewnej. Dlaczego to ważne? Przede wszystkim przydatne jest znać rodzaj rury, na której się ćwiczy.

Ćwiczysz na konkretnej powierzchni w szkole i planujesz zakup do domu? Warto wiedzieć, jaka rurka będzie najlepsza. Ćwiczenie w domu na tej samej rurze o identycznej powierzchni co w szkole, ułatwia trening, poniewa różne powierzchnie zachowują się inaczej, a Ty się przyzwyczajasz do konretnej.

Jeśli w pomieszczeniu występują duże różnice temperatur, warto wybrać rurkę ze stali nierdzewnej. Ona nie zrdzewieje, a czyszczenie różni się od rurki chromowanej. Ta ostatnia wymaga mieszanki alkoholu z wodą, podczas gdy rurkę ze stali nierdzewnej można czyścić czystym alkoholem. do każdej powierzchni polecmy natomaist zmywacz przemysłowy. Odtłuszcza rury nie uszkadzając ich powierzchni.

Jeśli rurka ze stali nierdzewnej zostanie porysowana, można ją wypolerować. W przypadku rurki chromowanej jedyną opcją jest niestety pomalowanie.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię