Materac składany 120 lub 150 cm średnicy, grubość 10 cm, pianka 35 kg/m3

420,00 
Kolor Materca wlasciwy:
Materac średnica:
Dostawa 35-40 dni roboczych
Ocena: 5 na 6

Drodzy Klienci! Mamy bardzo dużo zamówień na materace! Informujemy, że podany czas przy produkcie jest na bieżąco aktualizowany, ale może się wydłużyć.

Stan magazynowy z dnia 24.06.2020 - wysyłka od razu!*

eco 120x10 mięta - ok. 3szt

eco 120x10 granat - ok. 4szt

eco 120x10 czarny - ok. 8szt

eco 120s10 czerwony - 1szt

eco 120x10 szary - ok. 5szt

eco 120x10 niebieski - 1szt

kw. 120x5 czarny - ok. 4szt

kw. 120x10 czarny - ok. 4szt

 

* Jest to szacowana ilość materacy. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt, aby dowiedzieć się czy podane materace są jeszcze dostępne!

Materac składany 120 lub 150 cm średnicy, grubość 10 cm.

ŚREDNICA NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA PRZEZ KLIENTÓW - materace o średnicy 120 cm są wystarczające do ćwiczeń w domu. Czasami można spotkać ofertę na materace o średnicy 100 cm, Pamiętaj jednak że jest to tylko 50 cm ochrony od rury.

NIE UKRYWAMY TWARDOŚCI PIANEK -wiesz co kupujesz- Wiemy jak ważna jest informacja odnośnie twardości (gęstości) pianek. W końcu to gąbka, która znajduję się w środku materaca stanowi główną ochronę Twojego ciała. Część producentów nie pisze twardości, gdyż wykorzystują ta tańszą T-20. My natomiast dajemy wybór. Czym jest gęstość gąbki? Jest to ilość materiału zużyta na m3. Oznaczenie T-35, czyli 35 kg na m3. Im więcej gąbki na m3 tym materac jest twardszy, a tym samym dłużej żywotny, przez co droższy. Gąbka T-35 może spełniać swoją FUNKCJĘ NAWET PRZEZ 8 LAT. Pianka T-35 to gąbka najlepsza z gąbek poliuretanowych, twardsze pianki to pianki wtórnie spienione i maja oznaczenia R.

SZYBKI CZAS REALIZACJI- Czas oczekiwania na zamówienie sprawdzisz w zakładce "czas realizacji".

POKRYCIE WODOODPORNE- łatwo zmywalne -skaj jest materiałem który nie przepuszcza wody. Skaj to PCV (czyli polichlorek winylu) naniesiony na podkład z tkaniny. Skaj przypomina wylaną na materiał gumę, jest lekko rozciągliwy, ale przez to wodoodporny, więc bardzo łatwy w utrzymaniu.

RZEPY OD SPODU MATERACA- nie haczą włosów - kilka lat temu zmieniliśmy sposób łączenia i umiejscowienie rzep, ponieważ klienci skarżyli się że rzepy bezpośrednio łączące dwie połówki materaca haczą włosy. Wyeliminowaliśmy ten element wszywając rzepy od spodu materaca, co spowodowało dodatkowo że rzep jest trwalszy i ma dłuższą żywotność. UWAGA! Podczas użytkowania materaca, rzepy powinny znajdować się od spodu, czyli przylegać do podłogi. Podczas stawania na rzepie - w przypadku, kiedy są na górze - ich uszkodzenie jest o wiele bardziej możliwe i łatwo je rozpoznać. W przypadku niestosowania się do zaleceń, reklamacja na takie uszkodzenie nie będzie uznana!

WYMIENNE POKROWCE - Pokrowiec jest częścią materaca która jest najszybciej zużywalną. Kiedy Pianka wytrzymuje 8 lat, pokrowce zużywają się po około 3-4 latach. W skład pokrowca nie tylko wchodzi skaj, ale też rzepy. Od intensywnego łączenia i rozłączania połówek materaca normalnym zjawiskiem jest że rzepy po pewnym czasie zaczynają się mechacić i mają słabszą przyczepność, bez względu na to jak dobrej firmy one są.

MATERAC DO AERIAL- jeżeli materac ma służyć wyłącznie bezpieczeństwu podczas ćwiczeń na szarfie czy kole i nie zależy Ci na tym aby była dziura na środku materaca na rurę, wystarczy że napiszesz taką uwagę w wiadomości przy zamówieniu.

1) Aktualny czas realizacji:

(ost. aktualizacja 22.06.2020/ bieżąca aktualizacja 02.07)

Materace

Czas oczekiwania na materace to od 35-40 dni roboczych plus jeden dzień na wysyłkę. Czas realizacji jest na bieżąco aktualizowany, ale informujemy, że ze względu na dużą ilość zamówień może on się wydłużyć. Materace eco i kwadratowe na 5 lub 10 cm wysyłamy szybciej - około 5 dni roboczych.

Rury jednoczęściowe.

Czas realizacji do 10-14 dni roboczych. Jeżeli zamawiasz rurę jednoczęściową malowaną to czas oczekiwania może się wydłużyć o 2 dni, ze względu na malowanie rury.

Rury składane malowane

Dla zamówień bieżących - 5-10 dni

Rury składane chromowane

Dla zamówień bieżących - do 2 dni

Spodenki

Czas realizacji to 2-3 dni.

Koła

Czas wysyłki to zwykle 24h (jeżeli dany rozmiar koła posiadamy na magazynie). W przypadku braku danego rozmiaru, sklep kontaktuje się z Klientem po złożeniu zamówienia.

Pozostałe produkty

(magnezje, gripy, tape, części zamienne, akcesoria,itp.) 

Wszystkie akcesoria dostępne są od ręki -  czas wysyłki 24h.

Biżuteria 2-3 dni robocze.

Rozpoczęcie realizacji zamówienia zaczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym!

Kliencie!

Ze względu na to, że jesteśmy producentem akcesorii do pole dance (koła, rury, materace, spodenki) to nasz stan magazynowy zmienia się bardzo dynamicznie. Jeżeli jesteś zainteresowany dokładnym czasem realizacji lub zależy Ci na szybkiej wysyłce, prosimy o kontakt pod numerem 730-113-110 lub mail biuro@m-poledance.pl w godzinach 8.00-15.00.

Jakiego kuriera/ przewoźnika wybrać, żeby moje zamówienie dotarło na czas?

Jeżeli zależy Ci, aby twoje zamówienie przyszło jak najszybciej, najlepszą opcją będzie wybranie kuriera DPD lub GLS. Natomiast, jeśli zależy Ci na tańszej przesyłce, wybierz Paczkomaty InPost lub Paczke w Ruchu. Prosimy wziąć pod uwagę czas dostarczenia paczki w momencie złożenia zamówienia!

GLS- dostawa kolejnego dnia od momentu zabrania paczki (najpewniejszy kurier :))

DPD- zwykle dostarczają w 24h, ale zdarzały się sytuacje, że trwało to dłużej (do 48h)

DHL (przesyłki dłużycowe)- do 2 dni

Paczkomat- do 3 dni

Paczka w Ruchu- do 6 dni (paczki nadawane do RUCHu dwa razy w tygodniu)

 

Wszystkie produkty drobne z wyjątkiem materacy, kół i rur, czyli produktów gabarytowych.

Paczka w RUCHu - 8 zł 

Paczkomat - 14 zł 

Kurier DPD - 15 zł 

Kurier GLS - 16 zł 

Koła, rury składane, materace.

  DPD GLS
1 szt 20 zł 20 zł
2 szt 35 zł 40 zł
3 szt 45 zł 60 zł
4 szt. 60 zł 80 zł

Drobne przedmioty dołączamy do gabarytowych produktów, wtedy koszt wysyłki jest tylko za produkt gabarytowy. Jeżeli drobnych produktów jest więcej i nie możemy wysłać ich w jednej paczce, wtedy koszt wysyłki zwiększa się.

POBRANIE + 4 zł 

__________________________________________________________________
Dłużyca- rury cięte pod wymiar z jednego kawałka 

do 2,5 m - 50 zł- DPD
do 4 m - 165- DHL

POBRANIE- brak możliwości

___________________________________________________________________
Wysyłka Francja, Niemcy, Belgia: 

Zakup przez sklep:
220 zł cena za wysyłkę za pojedynczy materac, rurę, koło
100 zł cena za wysyłkę drobnych przedmiotów. 

 

Prosimy o kontakt w przypadku zakupu:

  • 2 rur M-poleUP dłużycowych lub większej ilości
  • 4 produktów gabarytowych lub większej ilości
  • w przypadku zakupu większej ilości drobnych produktów, jeżeli cena wysyłki będzie nieadekwatnie wysoka
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Miętowy materac
Wzięłam materac w kolorze miętowym, choć przyznam szczerze, że miałam wątpliwość jeśli chodzi o to jaki będzie odcień.. Jak go rozpakowałam okazał się być przepiękny! Jeśli chodzi o samo wykonanie- nie znam się, ale służy rewelacyjnie, nie ma wystających nitek czy jakiś niedociągnięć. Wybrałam wielkość 150 cm, jest w sam raz.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz także