Materac składany 120, lub 150 cm średnicy, grubośc 10 cm, pianka 35 kg/m3

400,00 
Kolor Materca wlasciwy:
Materac średnica:
Dostawa do 3 dni
Ocena: 0 na 6

Materac okrągły o średnicy 120 cm, lub 150 i grubości 10 cm, Dziura na rurę w środku materaca.   

ŚREDNICA NAJCZĘSCIEJ WYBIERANA PRZEZ KLIENTÓW Materace o średnciy 120 cm sa wystarczające do ćwiczeń w domu. czasami mozna spotkać oferte na materace o średnicy 100 cm, Pamiętaj jednak że jest to tylko 50 cm ochrony od rury. 

ZAJMUJE MAŁO MIESJCA PO ZŁOŻENIU- idealne wymiary na pufe. Materac składa się z czterech ćwiartek, które łączą się ze sobą. W jednym miejscu łączenie jest za pomocą rzepów. Materac po złozeniu ma wysokosc 40 cm, wygłada jak cwiartka koła wiec spokojnie może zastąpic pufę idealnie dopasowaną do kąta pokoju.  

NIE UKRYWAMY TWARDOSCI PIANEK -wiesz co kupujeszWiemy jak ważna jest informacja odnośnie twardosci (gęstości) pianek. W końcu to gąbka która znajduję się w środku materaca stanowi główną ochronę Twojego ciała. Część producentów nie pisze twardosci, gdyż wykorzystują ta tańszą t-20. My natomiast dajemy wybór. Czym jest gęstość gąbki ? Jest to ilosc materiału zużyta na m3. czyli T-35, czyli 35 kg na m3. Im miecej gąbki na m3 tym materac jest twardszy, a tym samym dłużej żywotny, przez co droższy. Gąbka t-35 możę spełniac swoją FUNKCJĘ NAWET PRZEZ 8 LAT. Pianka t-35 to gabka najlpesza z gąbek poliuretanowych, twardsze pianki to pianki wtórnie spienione i maja oznaczenia R

SZYBKI CZAS REALIZACJI- Zazwyczaj wykonujemy materace do 3 dni roboczych gdyż jesteśmy producentem, wiec nie korzystamy z pośredników, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, wieć jeżeli chcesz mieć kilka kolorów na materacu, po prostu napisz do nas

POKRYCIE WODOODPORNE- łatwozmywalne -skaj jest materiałem który nie przepuszcza wody. Skaj to PCV (czyli polichlorek winylu) naniesiony na podkład z tkaniny. Skaj przypomina wylaną na materiał gume, jest lekko rozciągliwy, ale przez to wodoodporny, więc bardzo łatwy w utrzymaniu.

RZEPY OD SPODU MATERACA- nie haczą włosów, Kilka lat temu zmieniliśmy sposób łączenia i umiejscowienie rzep, ponieważ klienci skarżyli się że rzepy bezpośrednio łączące dwie połowki materaca haczą włosy. Wyeliminowaliśmy ten element wszywając rzepy od spodu materaca, co spowodowało dodatkowo że rzep jest trwalszy i ma dłuższą żywotność.

WYMIENNE POKROWCE - Pokrowiec jest częścią materaca która jest najszybciej zużywalną. Kiedy Pianka wytrzymuje 8 lat, pokrowce zużywają się po około 3-4 latach. W skład pokrowca nie tylko wchodzi skaj, ale też rzepy. Od intensywnego łączenia i rozłączania połówek materaca normalnym zjawiskiem jest że rzepy po pewnym czasie zaczynają się mechacić i mają słabszą przyczepność, bez względu na to jak dobrej firmy one są. 

MATERAC DO AERIAL- jeżeli materac ma służyc wyłącznie bezpieczeństwu podczas ćwiczeń na szarfie, czy kole i nie zależy Ci na tym, aby była dziura na środoku materaca na rure, wystarczy że napiszesz taką uwagę w wiadomości przy zamówieniu.

 

Wszystkie produkty drobne z wyjątkiem materacy, kół i rur, czyli produktów gabarytowych 

Paczka w ruchu 8 zł 

Paczkomat -13 zł 

Kurier DPD 15 zł 

Kurier GLS 16 zł 

Koła, rury składane, materace.

  DPD GLS
1 szt 20 zł 20 zł
2 szt 35 zł 40 zł
3 szt 45 zł 60 zł
4 szt. 60 zł 80 zł

Drobne przedmioty dołączamy do gabarytowych produktów wtedy koszt wysyłki jest tylko za produkt gabarytowy. Jeżeli drobnych produktów jest więcej i nie możemy wysłac ich w jednej paczce wtedy koszt wysyłki sie zwiększy. 

POBRANIE + 4 zł 

__________________________________________________________________
Dłużyca- rury z ciete pod wymiar z jednego kawałka 

do 2,5m -50 zł
do 4 m - 150 zł 

POBRANIE- brak możliwości

___________________________________________________________________

Prosimy o kontakt w przypadku zakupu:

  • 2 rur M-poleUP dłużycowych lub większej ilości
  • 4 produktów gabarytowych lub większej ilości
  • w przypadku zakupu większej ilości drobnych produktów jeżeli cena wysyłki będzie nieadekwatnie wysoka
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz także