Jak dezynfekować sale pole dance i sprzęt aerial ?

Jeżeli nawet dezynfekcja rur czy materacy jest intuicyjnie prosta bo stosujesz mocny roztwór alkoholu lub preparty dezynfekujace, to szarfy czy koła owinięte tejpem już mogą stanowić nie lada wyzwanie.

Szarfy możesz oczywiście prać ale producent nie zaleca prania w wyższej temepraturze niż 40 stopni, a przeciez dopiero w 60 stopniach zabijane są bakterie i wirusy.

 
Codzienne pranie każdej szarfy jest praktycznie na dłuższą metę niewykonalne. Na pewno taki zabieg niszczy tkanine. Koła oklejone tejpami co prawda można pryskać środkiem do dezynfekcji ale czy na pewno zrobisz to skutecznie? Żeby skrócić niektórym czas na zastanawianie się podpowiem że skuteczne i poprawne ozonowanie zabije wam wirusy i bakterie w pomieszczeniu włącznie z całym sprzętem.
I teraz troche konkretów... Aby zabić wirusa potrzebujesz uzyskać stężenie 8 ppm. Oznonator o wydajności 45 g/h umożliwia szybką i skuteczną dezynfekcję pomieszczeń o powierzchni od 45 do 75 m². Po 45 minut uzyskujesz juz porządane stężenie. Koszt takiego ozonatora 2800 zł.
Informacje zostały skopiowane ze strony https://laserhitech.pl/ozonator/ Fajna stronka z konkretnymi informacjami i danymi odnośnie ozonowania. Nie polecam żadnego konkretnego ozonatora, po prostu szukam optymalnego rozwiązania.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię