Fly Grip - tutaj zaczyna się nauka latania...

Pole dance w mediach społecznościowych najczęściej wygląda bardzo lekko i swobodnie. Patrząc na kolejne filmy odczuwasz lekki ścisk w brzuchu i jakiś głos w Twojej głowie krzyczy: "Ja też tak chcę!". Jak wiemy, "latanie" na rurce nie jest takie proste, ale zdecydowanie warto się go nauczyć! A jeśli chcesz jeszcze mocniej poczuć wiatr we włosach to zdecydowanie powinnaś postawić na Fly Grip.

Czym jest Fly Grip?

Fly Grip to specjalnie zaprojektowany przez nas uchwyt, który łatwo zamontujesz na rurze i wzbogacisz swój trening o nowe umiejętności. Rozkładając to na czynniki pierwsze, składa się on z uchwytu, karabinków oraz hand loopa. Dodatkowo możesz rozszerzyć zestaw o krętlik, który pozwoli Ci obracać się nie tylko wokół rury, ale również wokół własnej osi. Nasz sprzęt ma udźwig do 200 kg, więc nie musisz się obawiać, że lina się zerwie lub uszkodzi rurę. Dodatkowo, uchwyt pasuje na najpopularniejsze średnice rur – 40 mm, 42 mm i 45 mm. Niezależnie od tego, jaką masz rurkę możesz zamontować na niej Fly Grip. Co więcej – nie jest to sprzęt montowany na stałe, więc w ciągu kilku sekund możesz podjąć decyzję o montażu lub demontażu. Sam sprzęt jest również dość lekki i łatwy w przechowywaniu, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca w domu czy na sali.

Jak Fly Grip urozmaici Twój trening?

Fly Grip pozwala na wykonanie zupełnie nowych tricków. Jest to linka zawieszona przy rurce, więc możesz wykorzystać ją na wiele sposobów:

  • Wzmacnianie ciała – użycie Fly Grip wzmacnia mięśnie całego ciała, a szczególnie mięśnie głębokie, które pracują podczas wykonywanych ruchów. Użycie go wymaga nałożenia dodatkowej siły, ponieważ ciało nie może obijać się o rurkę.
  • Urozmaicenie figur - wiele figur możesz wykonać inaczej, np. jedną ręką trzymając hand loop, a drugą rurkę. Dzięki niemu stworzysz nowe wariacje swoich ulubionych figur.
  • Jest to też dobry sposób na trenowanie wejścia do figur, jeśli jeszcze brakuje Ci trochę siły. Za przykład może posłużyć tutaj wejście do handspringa z dołu – często używamy do tego gumy przywiązanej do rurki. Z użyciem Fly Grip taka guma będzie prawidłowo i bezpiecznie zamontowana, a Ty z łatwością nauczysz się nowych figur.
  • Urozmaicenie choreografii - Fly Grip wspaniale wygląda na spinie. Możesz stworzyć z nim ciekawe, nieszablonowe choreografie, obracając się wokół rurki oraz wokół własnej osi, ale w powietrzu!
  • Dodatkowo na uchwycie możesz zawiesić nie tylko hand loop, ale również szarfę czy gumę do ćwiczeń. Dzięki temu Twoje treningi staną się bezpieczniejsze i nie będziesz się martwić nagłym odwiązaniem szarfy :)

Po przeczytaniu tekstu koniecznie zapoznaj się z inspiracjami umieszczonymi na końcu artykułu. Gwarantujemy, że Fly Grip szybko stanie się Twoim przyjacielem!

Montaż Fly Grip na rurce

Zarówno montaż, jak i demontaż tego sprzętu trwa kilka chwil. Dla ułatwienia, tutaj znajdziesz krótki przewodnik, jak prawidłowo zamontować Fly Grip na rurce:

  1. Na wybranej przez siebie wysokości zamontuj czarny uchwyt na rurce.
  2. Do uchwytu, w wyznaczonym do tego miejscu dopnij pierwszy karabinek.
  3. Jeśli chcesz obracać się również wokół własnej osi, dodaj w tym miejscu krętlik.
  4. Następnie dopnij drugi karabinek oraz wybrany przez siebie sprzęt - hand loop, szarfę lub gumę wzmacniającą.

Jak widzisz, Fly Grip możesz zamontować na swojej rurce w kilka sekund. Sam demontaż jest równie prosty i niewymagający większej siły, dzięki czemu podczas treningu nie będziesz tracić czasu i „stygnąć” podczas zmiany sprzętu.

Gdzie kupić Fly grip?!

Jeżeli przekonaliśmy Cię, że Fly Grip to produkt właśnie dla Ciebie, to nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko udać się do naszego sklepu. W naszej ofercie możesz znaleźć pełen zestaw, czyli uchwyt + 2 karabinki + hand loop + krętlik albo możesz zakupić każdy z tych elementów osobno. Realizacja zamówienia to maksymalnie 5 dni roboczych, więc szybko będziesz się cieszyć swoim nowym sprzętem.

Czy Flygrip na pewno jest dla mnie?

Zdecydowanie tak, jeśli chcesz wzbogacić swoje treningi o nowe możliwości. Fly Grip daje ich bardzo dużo, a wszystko zależy tylko od Twojej wyobraźni! Możesz wykorzystać go do treningu siłowego, nauki nowych figur czy stworzenia zupełnie nowego formatu choreograficznego. A przede wszystkim razem z nim odkryjesz zupełnie nową stronę pole dance. Jesteś gotowa na całkiem nową naukę latania?

Link do sklepu: https://www.m-poledance.pl/fly-grip-zestaw

Link do inspiracji: https://www.youtube.com/watch?v=4MXgrCxySLM&t=129s ; https://www.youtube.com/watch?v=lIee2VPy0_0&t=32s

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię