Jednoczęściowa rura M- PoleUp SZYBKI MONTAŻ

800,00  1 039,00 
promocja cenowa na produkt
Średnica rury:
Wysokość do sufitu M-poleUp:
Rodzaj mocowania sufitowego:
Dostawa do 24 godzin
Ocena: 0 na 6

Rura M-PoleUp jest to rura ze stali nierdzewnej polerowanej na lustro, cięta pod wymiar na zamówienie. Rury M-pole UP produkowane są w Polsce.

Przy zamówieniu należy podać w wiadomości dokładną wysokość do sufitu!

SZYBKI MONTAŻ I DEMONTAŻ- jeżeli zależy Ci, aby szybko i bez użycia drabiny czy dodatkowych narzędzi móc zdemontować rurę to ten model jest odpowiedni! Rura nie posiada śruby kontrującej. Funkcja statyczno-obrotowa jak i kontrowanie odbywa się przez wkręcenie śrubki (przy dolnej podstawie) używając tylko imbusa. Rura nadaje się do szkół, gdzie na jednej sali odbywają się różne zajęcia i wymagany jest szybki demontaż oraz dla Klientów, którzy niekoniecznie chcą, aby rura była stałą częścią wyposażenia pokoju. 

MONTAŻ TYLKO PRZY UŻYCIU IMBUSA-  w przeciwieństwie do rur występujących na rynku rura M-poleUP nie posiada śruby kontrującej, która podczas ćwiczeń może się poluzować a rozpór rozkręcic. Przy montażu nie potrzebujemy klucza do rur. Wystarczy imbus, którego używamy również do zmiany funkcji statyk-spin.

FUNKCJA 2 w 1- zmiana funkcji statycznej w obrotową znajduje się na dole przy podstawie. 

NOWE, WYMIENNE ŁOŻYSKA- w modelu tym zostały zastosowane lepsze łożyska, które wytrzymują większe obciążenia, dzięki czemu rura nadaje sie do szkół tańca. Łożyska są demontowalne, można je wymieniać samodzielnie. 

WZMACNIANE ŚCIANKI - rury o długości powyżej 3,3 m posiadają grubsze ścianki. Przy wysokich sufitach zapobiega to wyginaniu się rury na boki.  

MOŻLIWOŚĆ MONTOWANIA DO SKOŚNYCH SUFITÓW - łożysko samonastawne, którego używamy w mocowaniach sufitowych ma mozliwość dopasowania się do sufitu, dzięki czemu, jeżeli nie masz pewności czy posiadasz idealnie prosty sufit nie musisz się obawiać, że rura się zsunie.  

DWA SYSTEMY MOCOWANIA DO SUFITU- rurę można zamontować na mocowaniu stałym wkręcając w sufit lub na talerzu silikonowym, kiedy nie możemy pozwolić sobie na ingerencje w sufit. 

CZAS REALIZACJI - zazwyczaj 7-14 dni roboczych. W celu uzyskania dokładnego terminu realizcji prosimy o kontakt. Czas realizacji może ulec zmianie w zależności od ilości zamówień oczekujących w kolejce.

CZY TAKI SYSTEM MONTAŻU JEST BEZPIECZNY ?

Rura składa się z tych samych elementów co każda rura dostępna na rynku: dwie podstawy (w tym jedno mocowanie), rura i gwint rozporowy. Różnica jest w pojedynczych elementach:

  • Mocowanie samonastawne powoduje, że możemy skręcać łożysko przy suficie pod kątem i wracać do pionu już z gwintem i z rurą w środku mocowania.

  • Zamiast śruby kontrującej używamy blokowania śrubką dociskową. Efekt jest ten sam, ale rozkładanie rury jest szybsze, a samo użytkowanie jest bezpieczniejsze. Dlatego niektórzy producenci używają podwójnych śrub kontrujących, bo jedna śruba może się rozkręcić podczas ćwiczeń.

  • Wyeliminowaliśmy też możliwość zbyt przesadnego rozkręcania gwintu rozporowego, który mógł powodować pogorszenie spinu. Gwint powinno się dokręcać do pewnego momentu, gdyż zbyt mocny nacisk na podstawy powoduje, że rura gorzej sie obraca. W tym modelu dokręcasz gwint tylko rękami, wiec nie jesteś w stanie przesadzić.

Do wysokości 3,2 m można stosować wymiennie mocowania sufitowe. Przykręcanie do tej wysokości nie jest konieczne. Powyżej wysokości 3,2 m zalecane jest montowanie na stałe do sufitu. 

! SPRAWDŹ JAK ZAMONTOWAĆ RURĘ ! https://youtu.be/StogxiyciEY

CENY: 

do 2,69 m - 850 zł 

2,7 m-2,99 m -910 zł

3,0 m-3,29 m -970 zł

3,3 m- 4 m - 1500 zł

Powyżej 4m wycena indywidualna!

Rury M-poleUp testowane były na zawodach:

  • Pole Art Polska Gdańsk 2019
  • Pole Art Experience Opole 2019
  • Polish Federation Air Power Athletics Lublin 2019

UWAGI ODNOŚNIE WYSYŁKI ZAMÓWIENIA:

Ponieważ rura jest przesyłką dłużycową nie można zamówienia połączyć z innym asortymentem w sklepie. W takim wypadku prosimy o kontakt ze sklepem, zobaczymy co da się zrobić :)

W przyapdku zakupu 2 sztuk lub więcej prosimy o kontakt ze sklepem. Sklep on-line nie przepuści zamówienia większej ilości rur.
Przy zamówieniu należy podać w wiadomości/uwagach dokładną wysokość od podłogi do sufitu.

Jeżeli mają Państwo pytania chętnie odpowiemy na każde :)

Wszystkie produkty drobne z wyjątkiem materacy, kół i rur, czyli produktów gabarytowych 

Paczka w ruchu 8 zł 

Paczkomat -13 zł 

Kurier DPD 15 zł 

Kurier GLS 16 zł 

Koła, rury składane, materace.

  DPD GLS
1 szt 20 zł 20 zł
2 szt 35 zł 40 zł
3 szt 45 zł 60 zł
4 szt. 60 zł 80 zł

Drobne przedmioty dołączamy do gabarytowych produktów wtedy koszt wysyłki jest tylko za produkt gabarytowy. Jeżeli drobnych produktów jest więcej i nie możemy wysłac ich w jednej paczce wtedy koszt wysyłki sie zwiększy. 

POBRANIE + 4 zł 

__________________________________________________________________
Dłużyca- rury z ciete pod wymiar z jednego kawałka 

do 2,5m -50 zł
do 4 m - 150 zł 

POBRANIE- brak możliwości

___________________________________________________________________

Prosimy o kontakt w przypadku zakupu:

  • 2 rur M-poleUP dłużycowych lub większej ilości
  • 4 produktów gabarytowych lub większej ilości
  • w przypadku zakupu większej ilości drobnych produktów jeżeli cena wysyłki będzie nieadekwatnie wysoka
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz także