Jednoczęściowa rura M- PoleUp SZYBKI MONTAŻ

850,00  1 039,00 
promocja cenowa na produkt
Średnica rury:
Wysokość do sufitu M-poleUp:
Dostawa do 24 godzin
Ocena: 0 na 6

Rura M-PoleUp jest to rura ze stali nierdzewnej polerowanej na lustro, cięta pod wymiar na zamiówienie. Rury M-pole UP produkowane są w Polsce

SZYBKI MONTAŻ I DEMONTAŻ- Jeżeli zależy Ci aby szybko i bez użycia drabiny, czy dodatkowych narzędzi móc zdemontowac rure, to ten model jest odpowiedni. Rura nie posiada śruby kontrującej. Funkcja statyczno obrotowa jak i kontrowanie odbywa sie przez wkręcenie śrubki (przy dolnej podstawie) używając tylko imbusa. Rura nadaje sie do szkół gdzie na jednej sali odbywają się różne zajęcia i wymagany jest szybki demontaż, oraz dla klientów którzy niekoniecznie chcą aby rura była stłą częścią wyposażenia pokoju. 

MONTAŻ TYLKO PRZY UŻYCIU IMBUSA W przeciwieństwie do rur występujących na rynku rura M-poleUP nie posiada śruby kontrującej, która podczas ćwiczeń może się poluzować a rozpór rozkręcic. Przy montażu nie potrzebujemy klucza do rur jedynie imbusa, którego używamy również do zmiany funkcji statyk-spin.

FUNKCJA 2 w 1- Zmiana funkcji statycznej w obrotową znajduje się na dole przy podstawie. 

NOWE, WYMIENNE ŁOŻYSKA- w modelu tym zostały zastosowane lepsze łożyska, które wytrzymują większe obciążenia, dzięki czemu rura nadaje sie do szkólł tańca. Łozyska są demontowalne, można je wymieniać samodzielnie. 

WZMACNIANE ŚCIANKI - rury o długości powyżej 3,3 m posiadają grubsze ścianki, przy wysokich sufitach zapobiega to wyginaniu sie rury na boki  

MOŻLIWOŚĆ MONTOWANIA DO SKOŚNYCH SUFITÓW - łozysko samonastawne którego używamy w mocowaniach sufitowych ma mozliwość dopasowania się do sufitu dzięki czemu jeżeli nie nie masz pewności czy posiadasz idealnie prosty sufit, nie musisz się obawiać że rura się zsunie.  

DWA SYSTEMY MOCOWANIA DO SUFITU- rurę można zamontowac na mocowaniu stałym wkręcając w sufit, lub na talerzu silikonowym kiedy nie możemy pozwolić sobie na ingerencje w sufit. 

CZAS REALIZACJI - zazwyczaj 7- 14 dni roboczych, w celu uzyskania dokladnego terminu realizcji prosimy o kontat, czas realizacji może ulec zmianie w zależności od ilości zamówieniń oczekujacych w kolejce.

CZY TAKI SYSTEM MONTAŻU JEST BEZPIECZNY ?

Rura składa się z tych samych elementów co każda rura dostępna na rynku. Czyli dwie podstawy (w tym jedno mocowanie) rura i gwint rozporowy.  Różnica jest w pojedynczych elementach:

  • Mocowanie samonastawne powoduje ze możemy skręcać łożysko przy suficie pod kątem i wracać do pionu już z gwintem i z rura w środku mocowania.
  • Zamiast śruby kontrującej używamy blokowania śrubką dociskową. Efekt jest ten sam, ale rozkładanie rur trwa szybciej, a samo użytkowanie jest bezpieczniejsze. Dlatego niektórzy producenci używają podwójnych śrub kontrujących bo jedna śruba może sie rozkręcić podczas ćwiczeń.
  • Wyeliminowaliśmy tez możliwość zbyt przesadnego rozkręcania gwintu rozporowego, który mógł powodować pogorszenie spinu. Gwint powinno się dokręcać do pewnego momentu, gdyż zbyt mocny nacisk na podstawy powoduje ze rura gorzej sie obraca. W tym modelu dokręcasz gwint tylko rękami, wiec nie jesteś w stanie przesadzić.

Do wysokości 3,2 m można stosować wymiennie mocowania sufitowe. Przykręcanie do tej wysokości nie jest konieczne. Powyżej wysokości 3,2 zalecane jest montowanie na stałe do sufitu. 

SPRAWDZ JAK ZAMONTOWAC RURE ? https://youtu.be/StogxiyciEY

CENY: 

do 2,69 m - 850 zł 

2,7-2,99 m -910 zl

3,0-3,29 m -970 zł

3,3- 4 m - 1500 zł

powyżej 4m  wycena indywidualna

Rury M-poleUp testowane były na zawodach:

  • Pole Art Polska Gdańsk 2019
  • Pole Art Experience Opole 2019
  • Polish Federation Air Power Athletics Lublin 2019

UWAGI ODNOŚNIE WYSYŁKI ZAMÓWINIA:

Ponieważ rura jest przesyłką dłuzycową nie można zamówienia połączyć z innym asortymentem w sklepie, w takim wypadku prosimy o kontakt ze sklepem, zobaczymy co da się zrobić. 

W przyapdku zakupu przynajmnjie 2 sztuk lub więcej rur, prosimy o kontakt ze sklepem. Sklep on-line nie przepusci zamówienia więszej ilości rur
Przy zamówieniu należy podać w wiadomosci dokładną wysokosć sufitu.

Jeżeli mają Państwo pytania chętnie odpowiemy na każde :)

Wszystkie produkty drobne z wyjątkiem materacy, kół i rur, czyli produktów gabarytowych 

Paczka w ruchu 8 zł 

Paczkomat -13 zł 

Kurier DPD 15 zł 

Kurier GLS 16 zł 

Koła, rury składane, materace.

  DPD GLS
1 szt 20 zł 20 zł
2 szt 35 zł 40 zł
3 szt 45 zł 60 zł
4 szt. 60 zł 80 zł

Drobne przedmioty dołączamy do gabarytowych produktów wtedy koszt wysyłki jest tylko za produkt gabarytowy. Jeżeli drobnych produktów jest więcej i nie możemy wysłac ich w jednej paczce wtedy koszt wysyłki sie zwiększy. 

POBRANIE + 4 zł 

__________________________________________________________________
Dłużyca- rury z ciete pod wymiar z jednego kawałka 

do 4 m 150 zł 

POBRANIE- brak możliwości

___________________________________________________________________

Prosimy o kontakt w przypadku zakupu:

  • 2 rur M-poleUP dłużycowych lub większej ilości
  • 4 produktów gabarytowych lub większej ilości
  • w przypadku zakupu większej ilości drobnych produktów jeżeli cena wysyłki będzie nieadekwatnie wysoka
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz także