Influencer marketing, czyli jeden ze sposobów zarabiania na swojej pasji.

Kilka miesięcy temu napisałam artykuł o tym „Jak pozyskać sponsora”. Sama umiejętność pisania ofert nie ma większego znaczenia, jeżeli nie mamy firm, które realnie są w stanie wyłożyć pieniądze na wasz wyjazd.

Niestety jest to dość popularne zjawisko w branży pole dance i aerial, że w zamian za reklamę z waszej strony dostajecie zniżki na sprzęt czy darmowe stroje. Niestety nie są to realne pieniądze a jedynie wymiana barterowa.

Wiele osób jednak zapomina, że mając kanał z zaangażowaną społecznością, która Cię obserwuje, komentuje i podziwia, możesz z powodzeniem reklamować produkty niezwiązne bezpośrednio z pole dance, ale również skierowane do Twoje grupy docelowej, np. kosmetyki czy inna odzież sportowa.

Jak dotrzeć do reklamodawców?
Istnieją strony, które pośredniczą między firmą, która zleca kampanie a influencerem.

indahash.com Ty jako influencer dostaniesz produkt, zniżkę na produkt, wytyczne dotyczące kampani, którą realizujesz na swoim profilu. Oczywiście produkty muszą być zgodne z Tobą i Twoim profilem, gdyż żadna firma nie pozwoli sobie na sztuczną reklamę na siłę. Jeżeli jesteś dobra w tym, co robisz i posiadasz pasję, a wiem, że taką posiadasz to staraj się budować społeczność wokół siebie.

Zacznij już teraz, bo budowanie społeczności to długotrwały i wymagający zaangażowania proces, który w przyszłości może ci przynieść zwrot w postaci realnych pieniędzy.

My też szukamy influencerów, blogerów, youtuberów. Jeżeli masz pomysł na współpracę z nami, napisz do nas. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie. Możemy pomóc sobie nawzajem :) I pamiętaj, że micro influencerzy, którzy nie posiadają kilkuset tysięcy followersów, również mają duże możliwości. Wszystko zależy od Ciebie, od Twojej pracy i od Twoich pomysłów.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię