Materac składany do AERIAL 180 x 120 cm grubość 5, lub 10 cm

300,00 
Grubość:
Kolor Materca wlasciwy:
Dostawa do 24 godzin
Ocena: 0 na 6

DUZA POWIERZCHNIA OCHRONNA. Materac prostokątny po rozłożeniu ma wymiary 120 cm na 180 cm i grubości 5 lub10 cm. Składa sie z trzech prostokatów połączonych ze sobą o wymiarach 120 x 60 cm każdy. Składa się w "harmonijke". 

ŁATWY W TRANSPORCIE-posiada wszyste mocne uchwyty, dzieku którym można łatwo transportować materac

NIE UKRYWAMY TWARDOSCI PIANEK -wiesz co kupujeszWiemy jak ważna jest informacja odnośnie twardosci (gęstości) pianek. W końcu to gąbka, która znajduję się w środku materaca stanowi główną ochronę Twojego ciała. Część producentów nie pisze twardosci, gdyż wykorzystują ta tańszą t-20. W tym modelu zastosowana jest najlepsza gęstośc pianki t-35. Czym jest gęstość gąbki ? Jest to ilość materiału zużyta na m3: T-35, czyli 35 kg na m3. Im wiecej gąbki na m3 tym materac jest twardszy, a tym samym dłużej żywotny. Gąbka t-35 możę spełniac swoją FUNKCJĘ NAWET PRZEZ 8 LAT

SZYBKI CZAS REALIZACJI- Zazwyczaj wykonujemy materace do 3 dni roboczych gdyż jesteśmy producentem, wiec nie korzystamy z pośredników, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, wieć jeżeli chcesz mieć kilka kolorów na materacu, po prostu napisz do nas

POKRYCIE WODOODPORNE- łatwozmywalne -skaj jest materiałem, który nie przepuszcza wody. Skaj to PCV (czyli polichlorek winylu) naniesiony na podkład z tkaniny. Skaj przypomina wylaną na materiał gume, jest lekko rozciągliwy, ale przez to wodoodporny, więc bardzo łatwy w utrzymaniu.

WYMIENNE POKROWCE - Pokrowiec jest częścią materaca która najszybciej się zużywa. Kiedy pianka wytrzymuje 8 lat, pokrowce zużywają się po około 3-4 latach. W skład pokrowca nie tylko wchodzi skaj, ale też rzepy. Od intensywnego łączenia i rozłączania połówek materaca normalnym zjawiskiem jest że rzepy po pewnym czasie zaczynają się mechacić i mają słabszą przyczepność, bez względu na to jak dobrej firmy one są. 

Wszystkie produkty drobne z wyjątkiem materacy, kół i rur, czyli produktów gabarytowych 

Paczka w ruchu 8 zł 

Paczkomat -13 zł 

Kurier DPD 15 zł 

Kurier GLS 16 zł 

Koła, rury składane, materace.

  DPD GLS
1 szt 20 zł 20 zł
2 szt 35 zł 40 zł
3 szt 45 zł 60 zł
4 szt. 60 zł 80 zł

Drobne przedmioty dołączamy do gabarytowych produktów wtedy koszt wysyłki jest tylko za produkt gabarytowy. Jeżeli drobnych produktów jest więcej i nie możemy wysłac ich w jednej paczce wtedy koszt wysyłki sie zwiększy. 

POBRANIE + 4 zł 

__________________________________________________________________
Dłużyca- rury z ciete pod wymiar z jednego kawałka 

do 2,5m -50 zł
do 4 m - 150 zł 

POBRANIE- brak możliwości

___________________________________________________________________

Prosimy o kontakt w przypadku zakupu:

  • 2 rur M-poleUP dłużycowych lub większej ilości
  • 4 produktów gabarytowych lub większej ilości
  • w przypadku zakupu większej ilości drobnych produktów jeżeli cena wysyłki będzie nieadekwatnie wysoka
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz także