MATERAC 160 x 10 do x-stage

510,00 
Kolor Materca wlasciwy:
Dostawa do 7 dni
Ocena: 0 na 6

Nie przyjmujemy już zamówień na materace przed świętami! Wszystkie zamówione materace do dnia 29.11 do godz. 14. wyślemy przed świętami. Zamówienia złożone po tym terminie mogą nie zostać zrealizowane na czas!

Materac pole dance idealnie pasuje do x-pole x-stage

Wymiary: 160 cmx 10 cm

Gęstość pianki: 35 kg/ m3

Skład pokrowca: 100 % poliester.

NIE UKRYWAMY TWARDOSCI PIANEK -wiesz co kupujeszWiemy jak ważna jest informacja odnośnie twardosci (gęstości) pianek. W końcu to gąbka która znajduję się w środku materaca stanowi główną ochronę Twojego ciała. Część producentów nie pisze twardosci, gdyż wykorzystują ta tańszą t-20. My natomiast dajemy wybór. Czym jest gęstość gąbki ? Jest to ilosc materiału zużyta na m3. czyli T-35, czyli 35 kg na m3. Im miecej gąbki na m3 tym materac jest twardszy, a tym samym dłużej żywotny, przez co droższy. Gąbka t-35 możę spełniac swoją FUNKCJĘ NAWET PRZEZ 8 LAT. Pianka t-35 to gabka najlpesza z gąbek poliuretanowych, twardsze pianki to pianki wtórnie spienione i maja oznaczenia R

CZAS REALIZACJI- aktualny czas realizacji sprawdzisz w zakładce "czas realizacji"

POKRYCIE WODOODPORNE- łatwozmywalne -skaj jest materiałem który nie przepuszcza wody. Skaj to PCV (czyli polichlorek winylu) naniesiony na podkład z tkaniny. Skaj przypomina wylaną na materiał gume, jest lekko rozciągliwy, ale przez to wodoodporny, więc bardzo łatwy w utrzymaniu.

RZEPY OD SPODU MATERACA- nie haczą włosów, Kilka lat temu zmieniliśmy sposób łączenia i umiejscowienie rzep, ponieważ klienci skarżyli się że rzepy bezpośrednio łączące dwie połowki materaca haczą włosy. Wyeliminowaliśmy ten element wszywając rzepy od spodu materaca, co spowodowało dodatkowo że rzep jest trwalszy i ma dłuższą żywotność. UWAGA! Podczas użytkowania materaca, rzepy powinny znajdować się od spodu, czyli przylegać do podłogi. Podczas stawania na rzepie - w przypadku, kiedy są na górze - ich uszkodzenie jest o wiele bardziej możliwe i łatwo je rozpoznać. W przypadku niestosowania się do zaleceń, reklamacja na takie uszkodzenie nie będzie uznana!

WYMIENNE POKROWCE - Pokrowiec jest częścią materaca która jest najszybciej zużywalną. Kiedy Pianka wytrzymuje 8 lat, pokrowce zużywają się po około 3-4 latach. W skład pokrowca nie tylko wchodzi skaj, ale też rzepy. Od intensywnego łączenia i rozłączania połówek materaca normalnym zjawiskiem jest że rzepy po pewnym czasie zaczynają się mechacić i mają słabszą przyczepność, bez względu na to jak dobrej firmy one są. 

 

 

1) Aktualny czas realizacji:

(aktualizacja 10.12.2019)

Materace

Od września do grudnia, ze względu na wysoki sezon i okres przedświąteczny, szycie materaca to ok. 12-14 dni roboczych. Od 29 listopada nie przyjmujemy zamówień na materace jako prezent świąteczny! W tym momencie czas dostarczenia materacy w Nowym Roku to drugi tydzień stycznia.

Rury jednoczęściowe

Czas realizacji do 10 dni roboczych. Jeżeli zamawiasz rurę jednoczęściową malowaną to czas oczekiwania może się wydłużyć o 2 dni, ze względu na malowanie rury.

Rury składane malowane

Zwykle mamy je na magazynie. Czas wysyłki waha się od 24h do 5 dni- w przypadku, gdy musimy rury zawieźć do malowania.

Rury składane chromowane

Wysyłka do 24-48h.

Spodenki

Czas realizacji to 2-3 dni.

Koła

Czas wysyłki to zwykle 24h, a przy większym zamówieniu do 5 dni

Pozostałe produkty

(magnezje, gripy, tape, części zamienne, akcesoria,itp.) 

Wszystkie akcesoria dostępne są od ręki -  czas wysyłki 24h.

Biżuteria 2-3 dni robocze.

Rozpoczęcie realizacji zamówienia zaczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym!

Kliencie!

Ze względu na to, że jesteśmy producentem akcesorii do pole dance (koła, rury, materace, spodenki) to nasz stan magazynowy zmienia się bardzo dynamicznie. Jeżeli jesteś zainteresowany dokładnym czasem realizacji lub zależy Ci na szybkiej wysyłce, prosimy o kontakt pod numerem 730-113-110 lub mail biuro@m-poledance.pl w godzinach 8.00-15.00.

2) Zamówienia przedświąteczne.

Zamówienia przed świętami na rurki jednoczęściowe przyjmujemy do 3 grudnia. Nie przyjmujemy już zamówień na materace! Po tym terminie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zamówienia na te produkty złożone po tym terminie mogą nie zostać zrealizowane i dostarczone przed świetami! Ostatnia wysyłka przed świętami na te produkty będzie 18-19 grudnia. W późniejszym terminie możemy wysłać produkty, które będą dostępne na magazynie.

Jakiego kuriera/ przewoźnika wybrać, żeby moje zamówienie dotarło na czas?

Jeżeli zależy Ci, aby twoje zamówienie przyszło jak najszybciej, najlepszą opcją będzie wybranie kuriera DPD lub GLS. Natomiast, jeśli zależy Ci na tańszej przesyłce, wybierz Paczkomaty InPost lub Paczke w Ruchu. Prosimy wziąć pod uwagę czas dostarczenia paczki w momencie złożenia zamówienia!

GLS- dostawa kolejnego dnia od momentu zabrania paczki (najpewniejszy kurier :))

DPD- zwykle dostarczają w 24h, ale zdarzały się sytuacje, że trwało to dłużej (do 48h)

DHL (przesyłki dłużycowe)- do 2 dni

Paczkomat- do 3 dni

Paczka w Ruchu- do 6 dni

 

Wszystkie produkty drobne z wyjątkiem materacy, kół i rur, czyli produktów gabarytowych.

Paczka w RUCHu - 8 zł 

Paczkomat - 14 zł 

Kurier DPD - 15 zł 

Kurier GLS - 16 zł 

Koła, rury składane, materace.

  DPD GLS
1 szt 20 zł 20 zł
2 szt 35 zł 40 zł
3 szt 45 zł 60 zł
4 szt. 60 zł 80 zł

Drobne przedmioty dołączamy do gabarytowych produktów, wtedy koszt wysyłki jest tylko za produkt gabarytowy. Jeżeli drobnych produktów jest więcej i nie możemy wysłać ich w jednej paczce, wtedy koszt wysyłki zwiększa się.

POBRANIE + 4 zł 

__________________________________________________________________
Dłużyca- rury cięte pod wymiar z jednego kawałka 

do 2,5 m - 50 zł
do 4 m - 150 zł 

POBRANIE- brak możliwości

___________________________________________________________________

Prosimy o kontakt w przypadku zakupu:

  • 2 rur M-poleUP dłużycowych lub większej ilości
  • 4 produktów gabarytowych lub większej ilości
  • w przypadku zakupu większej ilości drobnych produktów, jeżeli cena wysyłki będzie nieadekwatnie wysoka
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz także