Jednoczęściowa rura M- PoleUp

650,00  839,00 
promocja cenowa na produkt
Średnica rury:
Wysokość do sufitu M-poleUp:
Dostawa do 24 godzin
Ocena: 0 na 6

Rura M-PoleUp jest to rura ze stali nierdzewnej polerowanej na lustro, cięta pod wymiar na zamiówienie. Rury M-pole UP produkowane są w Polsce

Rura pole dance posiada zakres regulacji do 10-15 cm. Regulator znajduje sie przy suficie ( pod indywidualne zamówinie możemy zrobic regulacje na dole, polecana gdy szkoła musis często demontowac rury pod inne zajęcia)

 

FUNKCJA 2 w 1- Zmiana funkcji statycznej w obrotową znajduje się na dole przy podstawie. 

NOWE, LEPSZE ŁOŻYSKA- w modelu tym zostały zastosowane lepsze łożyska, które wytrzymują większe obciążenia, dzięki czemu rura nadaje sie do szkólł tańca. Łozyska są demontowalne, można je wymienic samodzielnie. 

WZMACNIANE ŚCIANKI - rury o długości powyżej 3,3 m posiadają grubsze ścianki, przy wysokich sufitach zapobiega to wyginaniu sie rury na boki  

PROSTY MONTAŻ- rury M-poleUp moga byc montowane na stałe do sufitu lub nieprzykręcane, mocowane jedynie na talerzu od spodu posiadającym silikon. Takie rozmiązanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy i narzędzi do ich rozłożenia, jedynie potrzebna jest poziomica. Kupując rure z jednym mocowaniem w każdej chwili możesz dokupić drugie.

MOŻLIWOŚĆ MONTOWANIA DO SKOŚNYCH SUFITÓW - łozysko samonastawne którego używamy w mocowaniach sufitowych ma mozliwość dopasowania się do sufitu.], dzięki czemu jeżeli nie nie masz pewności czy posiadasz idealnie prosty sufit, nie musisz się obawiać że rura się zsunie.  

MAŁA ZAWARTOŚĆ NIKLU - w rurach chromoniklowych jest mniejsza zawartość niklu niż w rurach chromowych. Duża ilość niklu w składzie sprzyja pojawianiu sie uczulenia na nikiel podczas długotrwałych ćwiczeń

SZYBKI CZAS REALIZACJI - zazwyczaj do 7 dni roboczych, w celu uzyskania dokladnego terminu realizcji prosimy o kontat. 


Rura pole dance posiada zakres regulacji do 10-15 cm. Regulator znajduje sie przy suficie. 

Do wysokości 3,2 m można stosować wymiennie mocowania sufitowe. Przykręcanie do tej wysokości nie jest konieczne. Powyżej wysokości 3,2 zalecane jest montowanie na stałe do sufitu. 

 

CENY: 

do 2,69 m - 650 zł 

2,7-2,99 m -710 zl

3,0-3,29 m -770 zł

3,3- 4 m - 1300 zł

powyżej 4m  wycena indywidualna


 

KOSZT WYSYŁKI:

do 2,7m 70 zł

do-3 m -130 zł

3-4 m -150 zł.

powyżej 4 m wycena indywidualna
 

Rury M-poleUp testowane były na zawodach Pole Art Polska 2019, zapraszamy innych organizatorów do współpracy  


 

UWAGI ODNOŚNIE ZAMÓWINIA:
Ponieważ rura jest przesyłką dłuzycową nie można zamówienia połączyć z innym asortymentem w sklepie, w takim wypadku prosimy o kontakt ze sklepem, zobaczymy co da się zrobić. 

W przyapdku zakupu przynajmnjie2 sztuk lub więcej rur, prosimy o kontakt ze sklepem. Sklep on-line nie przepusci zamówienia więszej ilości rur
Przy zamówieniu należy podać w wiadomosci dokładną wysokosć sufitu.

 

Jeżeli sklep podczas zamowienia nie przepuszcza dalej, prosimy o kontakt mailowy biuro@m-poledance.pl
 


 

Jeżeli mają Państwo pytania chętnie odpowiemy na każde :)

 

test test test

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz także